ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2019 році
29.01.2019 в 13:07
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2019 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 № 1036 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 05 лютого 2019 року починається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання таким чином: від 05.02 до 18.03.2019 р. – формування та відправлення до Одеського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які складатимуть ДПА у формі ЗНО; від 05. 02 до 25.03.2019 р. – подання реєстраційних документів особами для участі в ЗНО.

І ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ – формування та оформлення реєстраційної картки.

Особа, яка виявила бажання брати участь у ЗНО-2019, має зайти на офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), відкрити сервіс «Зареєструватися» і далі діяти за інструкцією. Зауважте, що одним з перших кроків реєстрації є обрання категорії особи:

- Якщо ви у 2019 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року».

- Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

- Якщо ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

- Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».

- Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

ІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ – надсилання до Одеського регіонального центру реєстраційних документів у два способи:

- Заклади освіти формують та надсилають до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи випускників поточного навчального року і списки осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання за адресою: а/с 247, м. Одеса, 65114.

- Особа, яка вже має повну загальну середню освіту (випускники минулих років), повинна особисто надіслати реєстраційні документи рекомендованим листом до Одеського РЦОЯО за адресою: а/с 247, м. Одеса, 65114.

До Одеського РЦОЯО відправляються:

1. Копія паспорта громадянина України. (Норму щодо можливості подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України для реєстрації для участі в ЗНО особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, що передує року їх участі в тестуванні, вилучено. Зміни відбулися відповідно до вимог чинного законодавства — паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку).

2. Оформлена Реєстраційна картка.

Не забудьте у спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклеїти дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

3. Копія документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

Увага! На копіях документів, які подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів має триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

ІІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ – отримання від Одеського регіонального центру Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) та інформаційних матеріалів.

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання (далі – учасник зовнішнього оцінювання), регіональний центр виготовляє та надсилає Сертифікат та інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік»:

 випускникам минулих років – за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.

 випускникам поточного навчального року – за адресою закладу освіти, де вони навчаються. Вручення індивідуальних конвертів забезпечують заклади освіти.

Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень-перепусток для участі в ЗНО-2019 буде тривати до 30.04.2019.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до Одеського регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Особі може бути відмовлено в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:

• ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;

• надання недостовірної інформації;

• подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;

• відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації);

• неналежне оформлення документів, необхідних для реєстрації;

• неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) особі буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 16 квітня 2019 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

Додаткову інформацію щодо реєстрації для участі в ЗНО-2019 можна отримати на сайтах УЦОЯО (www.testportal.gov.ua), ОРЦОЯО (www.test-center.od.ua), або зателефонувавши за номерами:

048-784-69-95, 048- 784-89-36

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні новини:
16:25 22.11.2024
15:19 21.11.2024
11:22 16.11.2024
11:51 04.11.2024
15:13 17.10.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014