|
Лабораторні ваги: особливості використання
19.04.2023 в 16:04
Лабораторні ваги: особливості використанняСеред великої кількості лабораторного обладнання ваги є чи не найпоширенішим і водночас одним з найважливіших пристроїв. Від характеристик цього приладу залежить точність визначення маси різних речовин і, відповідно, перебіг фізико-хімічних реакцій, лабораторні висновки тощо.
Особливості класифікаціїЗалежно від точності лабораторні ваги можуть належати до першого, другого, третього або четвертого класу. Перші два різновиди зважують із точністю до п’яти знаків після коми, а похибка при цьому становить не більш ніж 0,0002 г. Ваги третього та четвертого класів надають результати з точністю до трьох знаків після коми. Відповідно, їхня похибка становить до 0,1 г. Крім того, розрізняють лабораторні ваги аналітичні й технічні. Аналітичні належать до першого чи другого класу, а технічні — до третього або четвертого. На вартість пристрою впливають тип і клас: що точніші його результати вимірювання, то більше він коштує. Що необхідно знати про специфіку використанняУсі сучасні лабораторні ваги є автоматичними. На відміну від традиційних механічних, вони працюють швидше, демонструють вищу точність вимірювання, менше схильні до зовнішнього впливу. Проте це далеко не всі особливості цієї вимірювальної техніки.
У більшості випадків лабораторні ваги підтримують автоматичне калібрування, перемикання між режимами роботи, дистанційне керування, а також функцію зважування в динаміці та можливість домішування, яке використовується під час приготування багатокомпонентних сумішей.
Вимірювальна техніка SimVolt сучасна та надійна. Компанія пропонує великий асортимент контрольно-вимірювальних приладів для будь-яких потреб. Уся продукція постачається винятково провідними світовими виробниками, має офіційну гарантію та відповідні сертифікати якості. У разі потреби фахівці проконсультують щодо вибору конкретної моделі, виконають сервісне обслуговування та гарантійний ремонт на базі власного сервісного центру SimVolt.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні новини:
17:12 21.11.2024
14:17 21.11.2024
13:56 21.11.2024
12:13 21.11.2024
12:05 20.11.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015 |