|
З чого роблять горілку в Україні лікеро-горілчані підприємства
31.05.2024 в 13:21
Горілка — це не просто напій, це частина української культури, традицій та гостинності. Її історія сягає століть, а рецепти передаються з покоління в покоління. Але чи знаєте ви, з чого роблять горілку пшеничну 10 літрів , або у скляних пляшках в Україні? Що таке харчовий спирт?Основою будь-якої горілки є харчовий спирт. Це етиловий спирт, який отримують шляхом перегонки збродженого сусла. Сусло може бути виготовлене з різної сировини, такої як: • Зерно: пшениця, жито, овес, ячмінь • Коренеплоди: картопля • Інші: цукровий буряк, меляса Види харчового спиртуВ Україні для виробництва горілки використовують кілька видів харчового спирту, які класифікуються за ступенем очищення: • Спирт вищого очищення: Це базовий спирт, який використовується для виготовлення бюджетних сортів горілки. • «Люкс»: Більш чистий спирт, який отримують шляхом додаткової ректифікації. Горілка з такого спирту має м'який смак і приємний аромат. • «Альфа»: Ще більш чистий спирт, який використовується для виробництва елітної горілки. • «Пшенична сльоза»: Високоякісний спирт, виготовлений із пшениці за унікальною технологією. Як роблять горілкуНезалежно від того чи купити горілку 10 літрів чи у склі в магазині, процес виробництва її виробництва однаковий і складається з декількох етапів: 1. Підготовка спирту: Чистий спирт розводять підготовленою водою до необхідної міцності (зазвичай 40%). 2. Очищення: Спиртовий розчин проходить через різні фільтри для видалення домішок та пом’якшення спиртової суміші. 3. Додавання інгредієнтів: Деякі рецепти горілки передбачають додавання натуральних інгредієнтів, таких як трави, спеції або фрукти. 4. Відпочинок: Горілка настоюється протягом певного часу, щоб інгредієнти з'єдналися і смак став більш гармонійним. 5. Розлив: Готову горілку розливають у пляшки. Який спирт кращий для виробництва горілки? Однозначно відповіді на це питання нема. Все залежить від рецепта горілки та особистих уподобань. Однак, як правило, горілка з більш чистого спирту має більш м'який смак і приємний аромат. Необхідно брати до уваги вміст метилового спирту і шкідливих мікро домішок. Чим їх менше, тим краще самопочуття вранці та менш згубний вплив алкоголю на організм людини. Якщо враховувати всі ці фактори, то можна припустити, що спирт Пшенична Сльоза є найбільш вдалим варіантом для виробництва горілки, оскільки має найвищий показник чистоти серед інших видів. Популярні українські бренди горілкиВ Україні виробляється безліч брендів горілки, які користуються популярністю як у своїй країні, так і за її межами. Станом на 2021 р. Україна займала 15 рядок у списку світових експортерів горілки, з грошовим оборотом у 33,7 млн доларів США. Найвідомішими брендами горілки на цей час є: • Nemiroff • Shustov • Khortytsya • Prime ВисновокГорілка — це не просто алкогольний напій, це частина української культури та історії. Вибір якісної горілки, виготовленої з якісного спирту, гарантує вам приємне та безпечне вживання.
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Останні новини:
12:18 26.12.2024
17:06 25.12.2024
16:27 25.12.2024
15:31 25.12.2024
15:23 25.12.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013 |