|
З чого роблять горілку в Україні лікеро-горілчані підприємства
31.05.2024 в 13:21
Горілка — це не просто напій, це частина української культури, традицій та гостинності. Її історія сягає століть, а рецепти передаються з покоління в покоління. Але чи знаєте ви, з чого роблять горілку пшеничну 10 літрів , або у скляних пляшках в Україні? Що таке харчовий спирт?Основою будь-якої горілки є харчовий спирт. Це етиловий спирт, який отримують шляхом перегонки збродженого сусла. Сусло може бути виготовлене з різної сировини, такої як: • Зерно: пшениця, жито, овес, ячмінь • Коренеплоди: картопля • Інші: цукровий буряк, меляса Види харчового спиртуВ Україні для виробництва горілки використовують кілька видів харчового спирту, які класифікуються за ступенем очищення: • Спирт вищого очищення: Це базовий спирт, який використовується для виготовлення бюджетних сортів горілки. • «Люкс»: Більш чистий спирт, який отримують шляхом додаткової ректифікації. Горілка з такого спирту має м'який смак і приємний аромат. • «Альфа»: Ще більш чистий спирт, який використовується для виробництва елітної горілки. • «Пшенична сльоза»: Високоякісний спирт, виготовлений із пшениці за унікальною технологією. Як роблять горілкуНезалежно від того чи купити горілку 10 літрів чи у склі в магазині, процес виробництва її виробництва однаковий і складається з декількох етапів: 1. Підготовка спирту: Чистий спирт розводять підготовленою водою до необхідної міцності (зазвичай 40%). 2. Очищення: Спиртовий розчин проходить через різні фільтри для видалення домішок та пом’якшення спиртової суміші. 3. Додавання інгредієнтів: Деякі рецепти горілки передбачають додавання натуральних інгредієнтів, таких як трави, спеції або фрукти. 4. Відпочинок: Горілка настоюється протягом певного часу, щоб інгредієнти з'єдналися і смак став більш гармонійним. 5. Розлив: Готову горілку розливають у пляшки. Який спирт кращий для виробництва горілки? Однозначно відповіді на це питання нема. Все залежить від рецепта горілки та особистих уподобань. Однак, як правило, горілка з більш чистого спирту має більш м'який смак і приємний аромат. Необхідно брати до уваги вміст метилового спирту і шкідливих мікро домішок. Чим їх менше, тим краще самопочуття вранці та менш згубний вплив алкоголю на організм людини. Якщо враховувати всі ці фактори, то можна припустити, що спирт Пшенична Сльоза є найбільш вдалим варіантом для виробництва горілки, оскільки має найвищий показник чистоти серед інших видів. Популярні українські бренди горілкиВ Україні виробляється безліч брендів горілки, які користуються популярністю як у своїй країні, так і за її межами. Станом на 2021 р. Україна займала 15 рядок у списку світових експортерів горілки, з грошовим оборотом у 33,7 млн доларів США. Найвідомішими брендами горілки на цей час є: • Nemiroff • Shustov • Khortytsya • Prime ВисновокГорілка — це не просто алкогольний напій, це частина української культури та історії. Вибір якісної горілки, виготовленої з якісного спирту, гарантує вам приємне та безпечне вживання.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні новини:
17:12 21.11.2024
14:17 21.11.2024
13:56 21.11.2024
12:13 21.11.2024
12:05 20.11.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010 |