ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мини-завод по очистке питьевой воды будет запущен 1 сентября
11:32 / 01.08.2008

НИКОЛАЕВ, 01 АВГУСТА 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Мини-завод по очистке питьевой воды будет запущен 1 сентября, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 1 августа, сообщили в пресс-службе горисполкома.

Очистительный мини-завод строится в рамках реализации государственной программы «Питна вода» на пересечении улиц Садовой и Севастопольской. Он обеспечит жителей этого густонаселенного микрорайона питьевой водой, отвечающей европейским стандартам качества.

Производительность станции составит до 10 тонн очищенной воды в день. Отличительная особенность ее, в том, что очистка воды будет производиться на месте, буквально на глазах у клиентов. Приобрести очищенную воду можно будет в собственную посуду, причем стоимость ее, будет значительно ниже, чем в других пунктах водоочистки.

В Николаеве это 2-й подобный пункт качественной очистки воды.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
11:17 27.02.2026
11:09 27.02.2026
10:50 27.02.2026
10:34 27.02.2026
10:19 27.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.010