![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
288 населенных пунктов в Николаевской области остаются без электроэнергии
12:55 / 13.11.2007
НИКОЛАЕВ, 13 НОЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 288 населенных пунктов в Николаевской области остаются без электроэнергии, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сегодня, 13 ноября, сообщили в ГУ МЧС в Николаевской области. За минувшие сутки энергоснабжение было восстановлено в 215 населенных пунктах области. Николаевская область лидирует пока в количестве населенных пунктов, которые живут без света. Для сравнения, в Крыму без энергоснабжения остаются 219 населенных пунктов. Всего на 07:00 сегодняшнего дня без энергоснабжения оставались 1 тыс. 15 населенных пунктов в Украине. Восстановительные работы продолжаются. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
10:08 06.03.2026
09:52 06.03.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 111 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
09:49 06.03.2026
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.463 |