![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
2 человека погибли при столкновении автомобиля с мотоциклом на трассе «Одесса – Мелитополь – Новоазовск»
09:09 / 09.06.2008
НИКОЛАЕВ, 09 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 7 июня в 02:00 на 152 км автодороги М-14 «Одесса – Мелитополь – Новоазовск» водитель автомобиля «Toyota Celica», двигаясь в направлении Одессы, на закругленном участке автодороги выехал на встречную полосу и столкнулся с мотоциклом «ИЖ Юпитер-3», который ехал во встречном направлении, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сегодня, 9 июня, сообщили в ЦОС УМВД в Николаевской области. Вследствие ДТП водитель, житель села Капустино, 1984 г. р. и пассажир мотоцикла – молодая девушка, 1990 г. р. из этого же села погибли на месте. Еще один пассажир мотоцикла, 1987 г. р. и 2 пассажира автомобиля, жители АР Крым, 1966 и 1970 г. р. с телесными повреждениями разной степени тяжести доставлены в БСМП г. Николаева. Регистрационных документов на мотоцикл и государственных номерных знаков на месте происшествия найдено не было. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
10:38 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.077 |