ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Столкнулись две маршрутки
09:25 / 10.03.2009

НИКОЛАЕВ, 10 МАРТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 8 марта около 11 часов дня на регулированном перекрестке ул. Карпенко с ул. Крылова столкнулись две маршрутки, в результате чего пострадала одна из пассажирок, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 10 марта, сообщили в секторе по связям с общественностью УГАИ в Николаевской области.

Водитель маршрутного микроавтобуса «ГАЗ-32213» 1984 г. р. при выполнении маневра левого поворота на перекрестке выехал на линию встречного движения и совершил столкновение с другим маршрутным микроавтобусом «Iveco», двигавшимся во встречном направлении под управлением 31-летнего водителя.

В следствие дорожно-транспортного происшествия пострадавшая женщина, которая ехала в автомобиле «ГАЗ-32213», 1960 г. р. с диагнозом ушиб правого коленного сустава, грудного отдела позвоночника доставлена в БСМП г. Николаева.

В праздничные дни на территории области было совершено 21 дорожно-транспортное происшествие, в котором 1 человек был травмирован.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.048