![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Отдыхающий на Кинбурнской косе нашел 2 авиационные бомбы
09:49 / 21.07.2009
ОЧАКОВ, 21 ИЮЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Один из отдыхающих на Кинбурской косе Очаковского района во время купания на расстоянии полтора метра от берега нашел два предмета похожих на авиационные бомбы, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 21 июля, агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области. После осмотра специалистами Очаковского РО ГУ МЧС в Николаевской области, предметы были классифицированы как фугасные авиационные бомбы (ФАБ) – 50 времен Великой Отечественной войны. Сотрудники милиции на месте выставили охрану. На протяжении трех дней бомбы будут уничтожены группой специальных водолазных и пиротехнических работ Главного управления МЧС. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.075 |