![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Артснаряд, гранату и минометную мину нашли в разных местах области за 1 день
09:07 / 27.10.2009
НИКОЛАЕВ, 27 ОКТЯБРЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Артснаряд, гранату и минометную мину нашли в разных местах Николаевской области за 1 день, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 27 октября, агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области. Так, возле села Виноградовка Баштанского района работником «Николаевоблэнерго» во время проведения ремонтных работ трансформаторной подстанции был найден артиллерийский снаряд калибром 85 мм времен Великой Отечественной войны. Сотрудниками милиции была выставлена охрана на место находки снаряда. В тот же день в Очаковском районе возле села Черноморка во время сбора грибов местный житель нашел ручную противопехотная гранату РГД-33 также времен войны. На месте выставлена охрана. Уже вечером в МЧС поступило сообщение о том, что в селе Софиевка Первомайского района Николаевской области охранник ООО «София» во время уборки территории нашел минометную мину калибром 80 мм, тоже времен войны. Место находки охраняется сотрудниками милиции. Заявки на обезвреживание всех найденных взрывоопасных предметов предоставлены пиротехническому отделу Главного облуправления МЧС. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.537 |