ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Руководитель Очаковского райотдела МЧС в Николаевской области Дмитрий Скляр спас от гибели дикого лебедя
09:30 / 07.02.2011

НИКОЛАЕВ, 07 ФЕВРАЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Руководитель Очаковского райотдела Министерства чрезвычайных ситуаций в Николаевской области майор службы гражданской защиты Дмитрий Скляр спас от гибели дикого лебедя, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 7 февраля, агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области.

Д. Скляр вместе с друзьями ехал на отдых и, проезжая по территории Черноморской косы вдоль лимана, мужчина заметил лебедя, который без движения сидел на тонком льду. МЧСник, не раздумывая, решил спасти птицу. Рискуя собственной жизнью, пробравшись по ненадежному ледовому покрову, он освободил лебедя. Оказалось, что птица примерзла ко льду, и не могла самостоятельно выбраться.

Молодые люди обогрели и накормили лебедя, после чего выпустили в море, где находилось еще около двух сотен его собратьев.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
18:50 21.01.2026
17:39 21.01.2026
16:03 21.01.2026
15:25 21.01.2026
14:46 21.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.969