ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 60% прибыли Богдановский плодопитомник направит на дальнейшее развитие производства
13:39 / 18.05.2007

БАШТАНКА, 18 МАЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Более 60% прибыли Богдановский плодопитомник направит на дальнейшее развитие производства, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 18 мая, сообщил директор ОАО «Богдановский плодопитомник» Филипп Курило.

По его словам, чистая прибыль за 2006 г. составила 871 тыс. 600 грн., в том числе от операционной деятельности – 694 тыс. грн.

Также 26% будет направлено для фонда материального поощрения, резервный фонд составит 5%, фонд социального развития – 4,3%, фонд дивидендов – 4%.

Как рассказал директор предприятия, за прошлый год немало сделано для укрепления материально-технической базы предприятия. В частности, построен гараж на 66 тыс. грн., приобретены трактор Т-150, 2 автомашины, дождевальная установка, сцепка борон, плуг высокоточный и плуг П-5,35, шлифовальный станок, 3 резервуара.

СПРАВКА: Богдановский плодопитомник – один из старейших в Украине, образовался в 1906 г. ОАО «Богдановский плодопитомник» – многоотраслевое хозяйство. Кроме саженцев, здесь выращивают зерновые, технические, кормовые культуры. Предприятие арендует 698 гектаров пахотных земель. По итогам 2006 г. хозяйство выполнило план на 139,7%, получив валовой продукции на 3 млн. 652 тыс. 600 грн. В растениеводстве валовой продукции произведено на 3 млн. 642 тыс. 800 грн., в животноводстве – на 9 тыс. 800 грн. Чистая прибыль составила 871 тыс. 600 грн., в том числе от операционной деятельности – 694 тыс. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.219