ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



9,7 тысячи пачек контрафактных табачных изделий изъяты в гараже в Николаеве в рамках операции «Акциз-2014»
10:04 / 11.02.2014

НИКОЛАЕВ, 11 ФЕВРАЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В одном из гаражей в Николаеве в рамках операции «Акциз-2014» изъяты 9,7 тысячи пачек табачных изделий без акцизных марок на сумму более 54 тыс. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 11 февраля, в пресс-службе Главного управления Министерства доходов и сборов в Николаевской области.

В пресс-службе отметили, что оперативники Главного управления Миндоходов в Николаевской области изъяли из незаконного оборота 9 тыс. 700 пачек табачных изделий на общую сумму более 54 тыс. грн.

Работники оперативного управления, во время проведения мероприятий, выявили незаконный товар в одном из арендованных гаражных боксов г. Николаев. Табачные изделия хранил с целью дальнейшей реализации, житель г. Николаев. На изъятой продукции производства Молдовы, Белоруссии и России отсутствуют марки акцизного налога Украины.

Кроме того установлено, что данный гражданин без наличия каких-либо разрешительных документов, вел розничную торговлю табачными изделиями на территории Центрального рынка.

В отношении гражданина составлен протокол об административном правонарушении.

Операция «Акциз-2014» была начата в январе для активизации борьбы с распространением фальсифицированной и недоброкачественной продукции на территории страны.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:46 08.03.2026
17:42 08.03.2026
17:32 08.03.2026
17:29 08.03.2026
10:55 08.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.565