![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Женщина в политике не должна иметь никаких привилегий, – мнение
16:33 / 14.08.2007
НИКОЛАЕВ, 14 АВГУСТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Секретарь Николаевского обкома ПСПУ Лариса Шеслер считает, что в политике женщина не должна иметь никаких привилегий, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение Л. Шеслер выразила на заседании Независимого общественного пресс-центра «Николаевский выбор-2007». По ее мнению, сегодня большинство избирателей – это женщины. Поэтому многие партии только для того, чтобы привлечь на свою сторону электорат, начинают выдвигать женщин по своим спискам женщин. «Но это делается искусственно, и я против этого. Женщина в политике не должна пользоваться никакими преимуществами перед мужчинами, должно быть равноправие», – считает Л. Шеслер. По ее словам, сегодня фракция ПСПУ в облсовете – наиболее женская, поскольку в нее входят 7 женщин-депутатов. Также в 1-ю десятку в списках в Верховную Раду включено 6 женщин и 4 мужчины. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.537 |