ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 5,5 тысяч николаевцев с начала года обратились за получением субсидий
09:26 / 05.04.2007

НИКОЛАЕВ, 05 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 5 тыс. 557 николаевцев обратились в первом квартале в социальные службы города за получением субсидий на жилищно-коммунальные услуги, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщила заместитель директора Департамента труда и социальной защиты населения Ирина Дробинова сегодня, 5 апреля.

По словам специалиста, по сравнению с первым кварталом 2006 года количество обращений касательно получения субсидий выросло в 2,6 раза.

И. Дробинова, рассказала, что на протяжении прошлого года николаевцам выплатили в виде субсидий 1 млн. 177 тыс. грн. А уже за первый квартал текущего года эта сумма составила 1 млн. 985 грн. Только с октября прошлого года по март текущего за получением субсидий обратились 12 тыс. 229 человек, 10 тыс. 228 из них помощь была начислена.

И. Дробинова рассказала, что главным условием для назначения субсидии является наличие разницы между размером платы за жилищно-коммунальные услуги, а также объемом обязательного платежа, который должна вносить семья. В частности, плата за услуги ЖКХ не должна превышать 20% от совокупного семейного дохода для работоспособных лиц.

По словам специалиста, трудоустройство или учеба всех жителей квартиры трудоспособного возраста является одним из основных условий предоставления субсидии.

В том случае, если семья состоит из нетрудоспособных лиц, плата за услуги ЖКХ не должна превышать 15% от совокупного семейного дохода.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.045