ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Итоги конкурса среди перевозчиков подведены в Николаеве
08:23 / 31.07.2007

НИКОЛАЕВ, 31 ИЮЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – В Николаеве подведены итоги конкурса среди перевозчиков, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 31 июля, сообщили в пресс-центре горисполкома.

В соответствии со ст. 7 закона Украины «Об автомобильном транспорте» на органы исполнительной власти и органы местного самоуправления возложены полномочия по проведению конкурсов на перевозку пассажиров на автобусных маршрутах общего пользования.

Открытые конкурсы на перевозку пассажиров на городских автобусных маршрутах общего пользования в Николаеве на 2007 – 2010 г. г. были объявлены решением исполкома городского совета от 18.04.07 № 683. Поводом для их оглашения стали многочисленные обращения горожан, рекомендации постоянных комиссий городского совета.

Конкурсы были проведены 9 и 25 июля текущего года. В них приняли участие 10 предприятий-перевозчиков. Они соревновались за обслуживание пассажиров на 13 городских участках.

По результатам конкурсов предприятия-перевозчики заключают с горисполкомом соглашения о сотрудничестве сроком на 3 года. После истечения срока действия соглашений или в случае их расторжения снова проводится конкурс на осуществление пассажирских перевозок на отдельных маршрутах.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.060