ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пропускная способность железной дороги в направлении черноморских портов будет увеличена
13:30 / 09.02.2009

НИКОЛАЕВ, 09 ФЕВРАЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Пропускная способность железной дороги в направлении черноморских портов будет увеличена, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщается на официальном сайте «Укрзалізниці».

Экспорт зерновых на уровне 25 млн. тонн потребовал дополнительных мер по обеспечению бесперебойного режима транспортировки грузов в порты. Будут построены вторые пути на направлении Долинская – Николаев общей протяженностью свыше 52,2 км, в том числе: Долинская – Згода – 6,3 км, Новый Буг – Новополтавка – 17,4 км, Грейгово – Гороховка – 18 км, Гороховка – Николаев – 17,4 км, Мешковский обход станции Николаев – 1,7 км.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
12:30 24.02.2026
12:03 24.02.2026
11:37 24.02.2026
11:23 24.02.2026
10:58 24.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.114