ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Дискусія, присвячена перспективам та можливостям для приватизації державних підприємств у Одеській області
Дата: 26.07 10:30
Место проведения: Конференц-зала бізнес центру Wall Street, пров.Віце-адмірала Жукова, 14
Организаторы: Центр економічної стратегії; тел.(066)450-54-66 — Сєлєзєнєва Валерія, директор з комунікацій Центру економічної стратегії

Дополнительная информация:

Спікери:

- Юлія Ковалів, голова Офісу Національної інвестиційної ради — «Потенціал для приватизації та можливості для інвесторів»;

- керівник Фонду державного майна в Одеській області;

- Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центру економічної стратегії – Презентація дослідження ЦЕС: «Очікування українців від приватизації: можливості та ризики».

Після дискусії Центр економічної стратегії запрошує журналістів, редакторів, блогерів та громадських активістів на тренінг «Приватизація: що можуть зробити медіа аби вона відбулась прозоро?».

Тренер – Артем Ільїн, екс-редактор програми Простономіка (Громадське), екс-замголовного редактора DeloUA.

Заходи проводяться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Адвокація приватизації с фокусом на антикорупцію і регіональна активність в місцях розташування великих об’єктів»», який впроваджується Центром економічної стратегії.

Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Презентован новый номер газеты «Всемирные Одесские Новости»
Устные чтения авторов, героев и читателей публикаций газеты «Всемирные Одесские Новости», конечно, же не могли уместиться в заявленный часовой регламент, который, понятное дело, был нарушен. Презентация осеннего Третьего номера вновь, пожалуй, к радости всех присутствующих, напомнила о многоголосии и разноплановости одесситов, призванных ещё 28 лет назад, в час создания Всемирного Клуба Одесситов его президентом Михаилом Жванецким, объединятся. И лозунг-призыв «Одесситы всех стран, соединяйтесь!» сработал и нашёл как нельзя лучшее подкрепление на страницах газеты.

 
Loading...

Последние анонсы:
23:00 22.10.2018
10:30 24.10.2018
19:00 24.10.2018
23:00 24.10.2018
10:00 25.10.2018


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 0.617