|
Международный арт–конкурс «Розовый бульдозер–2018»
15:30 / 14.12.2018
Вот уже в шестой раз при содействии и финансовой и поддержке политика и мецената Сергея Гриневецкого в Одессе реализуется масштабный художественный проект «Розовый бульдозер», в рамках которого проходит конкурс и итоговая выставка работ художников из разных стран. 20 декабря 2018 г. в 15:00 в помещении Одесского Фреш-маркета (ул.Пантелеймоновская,110) открывается экспозиция произведений участников, дипломантов и лауреатов арт-конкурса «Розовый бульдозер–2018» . Сегодня в конкурсе участвуют представители шести стран: Украина, Польша, Литва, Белоруссия, Молдова, Болгария. Это более 200 работ, 100 из которых составили экспозицию итоговой выставки. Живопись и графика, мозаика и инсталяции из различных материалов, компьютерная графика и фотография в направлениях от реализма до абстракционизма будут представлены на выставке. Каждый год конкурс имеет определённую тематическую направленность. Тема этого года — «ЭКОЛОГИЯ. Оздоровим общество и среду обитания»,- как нельзя лучше соответствует сегодняшнему дню. Инициатор и куратор проекта — известный одесский художник, член Национального Союза художников Украины Алексей Малик. Председатель жюри — народный художник Украины, глава одесского отделения Национального Союза художников Украины Анатолий Горбенко.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.019 |