|
НОВИЙ ВИТОК У ЖИТТІ «УКРАЇНСЬКОЇ КНИГИ НА ОДЕЩИНІ»
17:02 / 10.06.2019
7-8-го червня Сергій Гриневецький як лауреат галереї благодійників Одеської національної бібліотеки «Люди щедрих сердець» взяв участь у ХХ ювілейній Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині», зокрема у презентацiї нових книжок письменника Геннадiя Щипкiвського – роману «Найда» та збiрки повiстей i новел «Заполоч». Близько 100 вітчизняних видавництв представили на виставці, що була приурочена до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки, свій творчий доробок. Як завжди, ця науково-культурна акція зібрала видавників та представників письменництва, політичних та громадських діячів, меценатів, вчених, журналістів з різних регіонів України. Необхідно зауважити, що за призначеної на посаду минулого року очільниці бібліотеки Ірини Бірюкової, «Українська книга на Одещині» вийшла на новий сучасний рівень. Спираючись на багаторічну традицію, закладену Ольгою Федорівною Ботушанською, її фахову мудрість, Ірина Олександрівна із командою бібліотеки спромоглася урізноманітнити та поглибити зміст всім відомого проекту, вдихнути у нього нове життя. Цього року це була не просто виставка, захід позиціонувався як Інтелект-форум, в рамках якого поєдналися різноманітні заходи, спрямовані як на популяризацію вітчизняної книги, так і на професійну адаптацію і підвищення фахового рівня тих, хто працює з книгою: круглий стіл Інноваційна діяльність бібліотек України», програма фахового спілкування «Одесабібліосаміт», презентації нових вітчизняних видань та проектів, поетичні читання, панельні дискусії, майстер-класи, конкурси та багато іншого. Вітаючи присутніх на церемонії відкриття Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині, Сергій Гриневецький висловив впевненість, що книга завжди буде поруч, створюватиме особливу атмосферу світу та залишиться незмінним чинником нашого життя, не дивлячись розвиток високих технологій.
Вітаючи присутніх на церемонії відкриття Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині, Сергій Гриневецький висловив впевненість, що книга завжди буде поруч, створюватиме особливу атмосферу світу та залишиться незмінним чинником нашого життя, не дивлячись розвиток високих технологій.
Вітає заступник Міністра культури України Юрій Рибачук
Необхідно зауважити, що за призначеної на посаду минулого року очільниці бібліотеки Ірини Бюрікової, «Українська книга на Одещині» вийшла на новий сучасний рівень. Спираючись на багаторічну традицію, закладену Ольгою Федорівною Ботушанською, її фахову мудрість, Ірина Олександрівна із командою бібліотеки спромоглася урізноманітнити та поглибити зміст всім відомого проекту, вдихнути у нього нове життя.
Воплощение света и духовности Одесской земли Игумения Серафима. Наша мудрейшая Берегиня!
Письменник Геннадій Щипківський. Автограф-сесія
Заступник директора департаменту культури і туризму Одеської міської ради Людмила Крижалко. Краса та витонченість.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.018 |