|
СКВЕР МИРУ. НОВИЙ ЗАТИШНИЙ КУТОК МИРНОЇ ОДЕСИ
15:17 / 20.09.2019
На перехресті вулиці Канатної та Бісквітного провулку з`явився ще один затишний куточок Одеси — Сквер миру
Сьогодні, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру. 2001 року Генеральна асамблея ООН одностайно прийняла резолюцію згідно із якою щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Одеська обласна рада миру, що минулого року відсвяткувала свій золотий ювілей, впровадила традицію відзначати цей важливий день вагомими громадсько-політичними та культурно-просвітницькими заходами. Цього року такою подією стало відкриття Скверу миру. Проект зазначеного скверу був поданий у 2018 році Обласною радою миру на конкурс проектів щодо фінансової підтримки Громадським бюджетом Одеси в рамках програми «Активний громадянин» та виборов перемогу. До реалізації проекту долучилися Приморська районна адміністрація, КП «Зелентрест», представники громадськості та багато небайдужих одеситів. Але необхідно зазначити, що серцем, душею та потужнім механізмом, який втілив цю справу у життя стала очільниця обласної ради миру, відома в регіоні громадська діячка Таміла Афанасьєва. Ця молода, енергійна жінка не демагогією, а конкретними справами доводить, що для неї продовження шляхетної справи видатних миротворців Одещини є одночасно і великою честю і значною відповідальністю. І ось на перехресті вулиці Канатної та Бісквітного провулку з'явився ще один затишний куточок Одеси – озеленений, із відповідним освітленням, діючим дитячим майданчиком. В перспективі, – розповідає Таміла Афанасьєва – продовження озеленення, встановлення спортивного майданчику, впровадження WI-FI тощо. Відкриттям скверу мира було розпочато XX ювілейну миротворчу програму «Золота осінь Миру». Отже, благородна справа миру, не зважаючи на реалії сьогодення, продовжується. І ці конкретні кроки у напрямку облагородження чудового обличчя нашого улюбленого міста і є філософією миру, добра, взаємоповаги і злагоди.
Урочистий та важливий момент!
20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру
Голова обласної ради миру Таміла Афанасьєва та голова приморської райадміністрації м.Одеси марат Корольов. Як приємно, що в нашому місті є такі молоді, небайдужі, ініціативні, розумні керівники. І головне — справжні одесити!
Благородна справа миру, не зважаючи на реалії сьогодення, продовжується. І ці конкретні кроки у напрямку облагородження чудового обличчя нашого улюбленого міста і є філософією миру, добра, взаємоповаги і злагоди
Кожна визначна подія в Одесі — це привід для зустрічей і спілкування шанованих одеситів
Маленькі одеськіі миротворці! Кажуть, що традиція — не преклоніння перед попілом, а передача палаючого вогню! І в нас є кому передавати цей вогонь!
Які гарні ці чудові юні одеські миротворці
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.030 |