ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Газета «Всемирные Одесские Новости» — для библиотек Одессы
22:02 / 04.10.2019

В городские библиотеки передан комплект свежего, 109, выпуска газеты «Всемирные Одесские новости».

— Газета известна неординарными материалами из жизни Одессы и одесситов разных времен. Позитивные, созидательные темы – то, что востребовано сейчас нашими читателями, — сказала директор Централизованной библиотечной системы для взрослых Наталья Клыкова.

Н. Клыкова отметила, что экземпляры газеты, посвященной 225-летию Одессы, получат 20 библиотечных филиалов во всех районах города.

«Одесситы всех стран, соединяйтесь!», — уже 29 лет девиз Всемирного клуба одесситов и его газеты «Всемирные Одесские новости». Авторы «Всемирных Одесских новостей» — краеведы, литераторы, историки, журналисты, ученые — одесситы из разных точек планеты. Для сентябрьского номера президент клуба, М. М. Жванецкий, передал замечательный рассказ «Ретро». Рассказ публикуется впервые.

— Библиотеки сохраняют созданное авторами для вечности. Как и прошлом году, отмечая День библиотекаря, рады передать свежий номер «Всемирных Одесских новостей» для читателей города, — сказала редактор газеты Алла Гудзенко.

В библиотеке им. Франко отметили, что смогут поделиться юбилейным номером «Всемирных одесских новостей» с партнерами. В их числе — территориальные центры социального обслуживания, университеты третьего возраста, краеведческие клубы.

Напомним, общее количество читателей городских библиотек – около 70 тысяч.

Электронную версию газеты можно прочесть на сайте Всемирного клуба одесситов.

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016