ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Карантин в Одесі: як працюватимуть заклади культури найближчий місяць
09:19 / 16.03.2020

Уряд оголосив карантин на всій території України з 12 березня і до 3 квітня через поширення коронавірусної інфекції COVID‑19. У цей період не працюватимуть дитсадки, школи та ВНЗ, заборонені масові заходи більш ніж на 200 людей. Крім того, з 17 березня припиняється будь-яке авіа-, залізнодорожне та автобусне сполучення з іншими країнами, а громадян закликають за можливістю залишатися дома, не відвідувати місця з великим скупченням людей та дотримуватися правил гігієни.

Такі заборони не могли не торкнутися культурного життя міста, більшість театрів та музеїв вимушені піти на карантин, а саме: Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, Одеський театр опери та балету, Одеська обласна філармонія, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Заплановані вистави переплановані на інші дати, а з графіками переносів можна ознайомитися на сайтах театрів.

При цьому Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного вирішили підбадьорити мешканців міста і вперше за свою історію перевести спектаклі в інтернет-простір. Театр пропонує безкоштовні онлайн-трансляції на період карантину. Обирають, яку виставу показати, самі глядачі, через голосування на Facebook-сторінці театру. Перший показ відбувся 14 березня, о 20.00, глядачі обрали спектакль «Дон Сезар де Базан».

Також закрилися великі музеї: Художній, Літературний, Музей західного та східного мистецтв. Нова виставка Одеського художнього музею «Суворі та Стильні», яка відкрилася 13 березня, пропрацювала лише кілька годин. «Ми маємо зробити все, аби запобігти поширенню коронавірусу COVID-19, тож до 3 квітня в Одеському художньому ПРИЗУПИНЕНО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ, а всі наші події скасовано або перенесено», — оголошує офіційна сторінка музею на Facebook.

Торгові центри, кінотеатри та нічні клуби продовжують працювати у звичному режимі, посиливши заходи безпеки та дезінфекції.

Нагадаємо, що 12 березня ВООЗ визнала пандемію COVID‑19 у світі. На території України офіційно зафіксовано 3 випадки коронавірусу, один з яких — смертельний. В Одеській області ще не було зареєстровано жодного хворого з COVID‑19.

Ольга Діденко

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
УКРАИНА И КОРОНАКРИЗИС: ЭКСПЕРТЫ ПРЕДЛАГАЮТ УКРЕПИТЬ ПРОТИВОЭПИДЕМИЧЕСКУЮ УСТОЙЧИВОСТЬ ГРОМАД
Для всех стран мира эпидемия коронавируса стала серьезным испытанием не только эффективности системы здравоохранения, но и государственной системы в целом. Украина здесь - не исключение. И хотя, учитывая статистику заболеваемости, говорить об окончании коронакризиса преждевременно, есть возможность подвести определенные промежуточные итоги и наметить пути выходя из кризиса.

Свято не за розкладом
8 липня 2020 року Одеська національна наукова бібліотека з нагоди відновлення обслуговування користувачів влаштувала свято «не за розкладом» – День відкритих дверей.
Шанувальникам українських традицій і народних свят: свято Івана Купала
Найпоетичніше і найчарівніше свято українського народу – свято Івана Купала, що припадає на чарівну ніч з 6 на 7 липня. Свято давне, з красивою легендою і яскравими традиціями.
Как стать художником-маринистом – академический рисунок и история искусств
На протяжении веков средой человеческих отношений с морем был корабль. Море, неизвестное и пугающее, было один из элементов, через который работала мировая торговля и расширялась национальная мощь, но корабль был тем творением, которое сделало все это возможным.
Гендерні студії: час крізь серце жінки
В сучасних історичних і гендерних дослідженнях набуває популярності «жіноче питання», зростає попит на літературу, створену жінками і про жінок. Дані про її минуле, які заслуговують сьогодні на таку велику увагу, все ясніше свідчать про те, що жінки справді мають свою історію, важливу історію, як суспільну, так і особисту. У межах проекту “Гендерні студії” Одеська національна наукова бібліотека пропонує ознайомитися з виданнями гендерної тематики, які стануть у нагоді тим, хто цікавиться жіночою історією України, бажає поглибити знання і розуміння теми гендерної рівності та культури.
ВИВЧАЙТЕ ІСТОРІЮ І РОБІТЬ ВИСНОВКИ
За підтримки Сергія Гриневецького, Одеської обласної державної адміністрації та Одеського національного університету ім. І.І.Мечнікова побачив світ енциклопедичний словник «Організатори освіти на Одещині (автор та упорядник — Леонід Фурсенко).

 © 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.036