ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




ВИВЧАЙТЕ ІСТОРІЮ І РОБІТЬ ВИСНОВКИ
12:46 / 19.06.2020

За підтримки Сергія Гриневецького, Одеської обласної державної адміністрації та Одеського національного університету ім. І.І.Мечнікова побачив світ енциклопедичний словник «Організатори освіти на Одещині (автор та упорядник — Леонід Фурсенко).

У ці непрості дні, здавалось би, не на часі вдаватися до ретроспективи освітньої галузі регіону. І все-таки — на часі. Бо безграмотність, невігластво, непрофесійність дедалі більше захоплюють сфери державного управління, зокрема в освіті, а навчальні та наукові заклади потерпають від неефективного управління та низької якості менеджменту.

Мусимо з прикрістю констатувати, що українська освіта, попри всі переможні реляції її очільників, деградує. Освітній «штаб» живе своїм життям, а педагогічна громадськість, професори, вчителі, студентство — живуть своїм. Змінюються як осіннє листя міністри освіти, зараз галузь взагалі не має очільника.

Отже, цей енциклопедичний матеріал сьогодні стає вкрай актуальним, адже дає привід і можливість замислитися та почерпнути досвід щодо підбору керівних кадрів системи управління освітою, а також черговий раз зануритися в історію Одещини.

У книзі зібрано та систематизовано матеріали про керівників Одеського навчального округу, Одеських губернського, окружного, обласного відділу (управління, департаменту) освіти, міських і районних відділів (управлінь, департаментів) освіти та Одеського і колишнього Ізмаїльського обласних інститутів удосконалення вчителів, що були призначені на посади до 1 липня 2018 року.

Джерело

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

SHABO провело серію дегустацій Великих вин України
Одне з провідних українських виноробних підприємств SHABO провело серію дегустацій, присвячену 20-річчю компанії.
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, вистава «Ось Таке Мистецтво» дала простір надії на новий початок. Вистава відбулася в Одесі 22 березня 2024 року.
Віктору Васильовичу Сердюку — ректору університету (1975-1987) 17 березня виповнилося 90 років
«У роки ректорства Віктора Васильовича Сердюка Університет отримав статус провідного вишу України у науково-дослідній роботі. Щорічний прибуток від наукової діяльності госпдоговірної тематики становив понад 14 мільйонів карбованців. Це дозволило збудувати корпус гуманітарних факультетів, два гуртожитки, провести капітальний ремонт Наукової Бібліотеки. — вiдзначив ректор В. Труба.
Традиційні Шевченківські читання, присвячені 210-й річниці від дня народження Великого Кобзаря
6 березня о 12:00 у Музеї книги ОННБ — Шевченківські читання до 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря
Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012