ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
10:02 / 24.03.2024

Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» відбулася в Одесі 22 березня 2024 року. У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, ми створили простір надії на новий початок.

«Ось Таке Мистецтво» — це спроба об'єднати велику родину митців, які пережили війну, та дати їм можливість інтегруватися у культурну спільноту Одеси.

Глядачі побачили приклад «горизонтального» театру, коли режисер мінімально впливає на роботу акторів, тим самим домагаючись документальності того, що відбувається. Під час вистави було проведено аукціон робіт митців які вони створили під час події. Унікальні та неповторні твори, які було створено перед глядачами та учасниками аукціону було розпродано за пів години, а кошти пішли на підтримку ВПО митців. Це надало додаткову можливість внести свій внесок у подальше життя та творчість тих, хто пережив важкі випробування війни.

Ініціаторами та творцями «Ось Такого Мистецтва» є команда Арт-майстерні “Bloom” та творчого об’єднання “Алоха театр”, яка розуміє важливість підтримки та взаєморозуміння в суспільстві, де війна залишила свої сліди. Проєкт реалізується завдяки Іншій Освіті та zusa (Німеччина) за фінансової підтримки ЄС. Загалом, перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» стала справжнім подією для культурного життя Одеси, даруючи надію та натхнення у важкий час.

Автор та режисер: Андрій Любов

Митці-актори: Сергій Ануфрієв, Сергій Коняхін, Катерина Чалая,

Лізавета Ангельчук, Володимир Уманенко, Олена Орленко, Олесь Орєшєк,

Олександр Танасюк, Євген Запоточний, Денис Недолуженко, Шкода, Стас Ленін,

Марк Пан, Катерина Білетіна, Олександр Перуцький та Уте Кільтер.

Помічник режисера: Анастасія Поживатенко

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.120