|
Презентація літературно-художнього видання «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію»
12:15 / 12.06.2024
У рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 8 червня у залі наукових працівників ОННБ (вул. Пастера, 13) відбулася презентація книжки Наталії Нестерової «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію» (Одеса : Астропринт, 2023). Зустріч пройшла за участі автора. Наталія Нестерова ( Мудрук Наталія) — за фахом лінгвіст, журналістка, викладачка англійської мови та літератури, волонтерка. Здобула освіту в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. Брала участь у конференціях, форумах, які були присвячені питанням подальшого розвитку країни у сфері інформаційної безпеки, освіти, ролі жінок у суспільних процесах. Фразу «Я пишаюсь тобою», що є назвою книжки, авторка адресує Україні, українцям і Президенту України. Книжка складається з короткого вступу та чотирьох частин. Це своєрідний щоденник війни очима звичайної людини, українки, яка живе в ній, переживає її прояви, відчуває події зсередини. Під час презентації всі присутні мали змогу почути від автора, як вона ставиться до поняття «Україна, українці». На що здатні і чого справді ми варті у вирішальні моменти? Вона розповідала як складала історію про нас з вами, як змінювалося її власне і сприйняття власної країни і ролі самих себе у житті, як змінювалися наші пріоритети і свідомість українців. Гості заходу брали активну участь у обговоренні книжки. Всі учасники ставили питання автору про особливості та труднощі, що виникали при написанні книжки. Всім було цікаво почути про можливі перепони та особливі моменти. У бесіді з автором йшлося про історію взаємної довіри та поваги між українським народом і його лідером і надзвичайну силу цих почуттів під час важких випробувань. Через всю книжку проходить ідея про те, що свідомість громадян України, всієї нації впливає на історичні події країни та на її подальший розвиток.
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.021 |