ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




У Києві відбулася масштабна серія заходів Ukrainian Blockchain Week 2024
13:22 / 10.07.2024

У червні відбулася масштабна серія івентів Ukrainian Blockchain Week 2024, що зібрала представників криптовалютних компаній та ентузіастів з усього світу в Києві.

Організатором виступила команда українського криптомедіа Incrypted, об'єднавши в одне ціле низку заходів, а саме:

  • Incrypted Conference 2024 і триденний онлайн-марафон;
  • хакатони ETHKyiv і Solana KUMEKATHON;
  • мітапи Bitcoin UA, KEC & NYM і Solana;
  • івенти Web3 Education та VC <> Startup Connect. Kyiv edition.

Incrypted Conference 2024 та Online Marathon

Центральними подіями UBW'24 став триденний онлайн-марафон і масштабна Incrypted Conference. У них взяли участь ключові гравці глобального крипторинку, представники Міністерства цифрової трансформації та Кіберполіції України, а також безліч спеціально запрошених гостей.

Incrypted Online Marathon проходив у період з 20 по 22 червня 2024 року. Серед спікерів — глава Solana Foundation Остін Федера, СЕО ether.fi Майк Сілагадзе, співзасновник Near Protocol Ілля Полосухін, СМО Binance Рейчел Конлан, CEO Hacken Дмитро Будорін, а також представники Consensys, Eigen Labs, Polkastarter, Matter Labs, Linea, SafePal, 1inch, Filecoin Foundation, ChainGPT, WalletConnect, HERE wallet і багато інших.

Загалом трансляції марафону на YouTube і в X (раніше Twitter) подивилося понад 18 000 осіб.

23 червня у КВЦ «Парковий» відбулася масштабна Incrypted Conference. Понад 1500 відвідувачів івенту стали свідками численних індивідуальних виступів, дискусій, нагородження переможців хакатонів, а також появи несподіваних гостей.

У заході взяли участь понад 30 експертів, 75 компаній, представники міжнародних блокчейн-організацій, а також української влади.

Крім того, конференцію відвідав Віталік Бутерін, який в ексклюзивному інтерв'ю Incrypted поділився думками про українське ком'юніті. Він підтримав розробників та учасників UBW'24, нагородив переможців хакатону ETHKyiv і отримав у подарунок NFT-кота з особистим підписом президента України Володимира Зеленського.

ETHKyiv

З 21 по 23 червня 2024 року відбувся перший в історії України хакатон ETHKyiv. Він зібрав понад 175 учасників, включно з партнерами та спонсорами івенту. Розробники боролися за призовий фонд у розмірі $100 000, а сам захід відвідав співзасновник Ethereum Віталік Бутерін.

Крім цього, у рамках події відбулися відразу чотири воркшопи, зокрема Uniswap V4 Hooks і Farcaster Frames.

Web3 Education

19 червня відбувся освітній захід, який провели представники фірми Solus Group у колаборації з Incrypted. Подія орієнтувалася насамперед на студентів.

Кількість учасників перевищила 125 осіб. Як зазначили організатори, спікерами були здебільшого студенти та люди, які нечасто виступають публічно.

На зустрічі обговорили популярні напрямки в блокчейні та криптосфері для студентів, розвиток галузі загалом, а також дали можливість молодим людям презентувати свої проєкти.

Solana KUMEKATHON! и Meetup

У рамках Ukrainian Blockchain Week пройшов хакатон KUMEKATHON! і пов'язаний із ним івент Solana Meetup.

Організовану командами Kumeka Tean і Incrypted зустріч відвідали понад 300 осіб. Учасники обговорили потенціал і розвиток екосистеми одного з провідних блокчейнів світу, нові ідеї щодо проєктів і поспілкувалися з виконавчим директором Solana Foundation Даніелем Альбертом та іншими спікерами.

Крім того, Kumeka Team провела масштабний хакатон. KUMEKATHON! пройшов у період із 14 до 20 червня 2024 року, за можливість отримати цінні нагороди змагалися приблизно 300 учасників і представників 52 проєктів, а призовий пул становив понад $200 000. Івент підтримали понад 15 великих партнерів.

Варто зазначити, що в рамках хакатона відбувся воркшоп за участю SuperteamDAO, мітап Open Dialogue, а також закрита зустріч із представниками українського криптовалютного ком'юніті. Під час останньої учасники обговорили з Деном Альбертом різні актуальні питання та виклики для індустрії, як технічні, так і регуляторні.

VC <> Startup Connect. Kyiv edition

Перший в Україні захід від команди Cointelegraph Accelerator, організований спільно з Solus Group і Incrypted. Івент зібрав представників сфери Web3, серед яких були венчурні капіталісти, інноваційні компанії та лідери думок.

VC <> Startup Connect. Kyiv edition орієнтувався на бізнес-аудиторію і зібрав понад 250 учасників. На зустрічі вони обговорили останні тенденції індустрії, питання правового регулювання, запуск проєктів в Україні та за її межами.

Bitcoin UA Meetup

Подія, присвячена темі першої криптовалюти, — Bitcoin UA Meetup — відбулася 20 червня. Зустріч відвідали кілька десятків людей, а її центральною темою стало питання конфіденційності в мережі біткоїна.

До того ж доповідачі та гості Bitcoin UA Meetup обговорили механізм повернення інтернету «у власність користувачів» за допомогою біткоїна. На зустрічі також відбулася дискусія щодо переваги відкритих технологій в умовах війни в Україні та багато інших питань.

KEC & NYM Meetup

Майже 120 учасників зареєструвалися на ще одну подію під назвою KEC & NYM Meetup.

Крім великої кількості цікавих тем і нетворкінгу, гості івенту змогли взяти участь у спеціальному воркшопі. У його рамках експерти детально розповіли, які дані збирає звичайний роутер, чим це загрожує і як убезпечити себе від мережевих зловмисників.

Таким чином, Ukrainian Blockchain Week від Incrypted відвідали тисячі гостей і учасників, представники сотень провідних Web3-компаній і знакові особистості криптоіндустрії. Далі — більше.

Incrypted — провідне українське медіа про криптоіндустрію, блокчейн-технології та Web3-сегмент. З 2017 року команда проекту бере участь у побудові локального ком'юніті, організовує профільні конференції та інші заходи з учасниками ринку. Крім видання, Incrypted також розвиває YouTube-канал із понад 130 000 підписників і Telegram-канали (100+ тисяч підписників).

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Від Миколая до Різдва. Святкова програма для дорослих і дітей
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.030