![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Конфлікт — Влада електрорубильника?
20.01.2011 / Газета: Одесские известия / № 6(4133) / Тираж: 23655
Знову загострився давній конфлікт між акціонерним товариством «Машинобудівне виробниче об’єднання «Оріон» та ВАТ ЕК «Одесаобленерго». Про це стало відомо з листа, надісланого дирекцією «Оріона» до багатьох інстанцій, зокрема, й до редакції «ОВ».
У ньому міститься претензія на те, що машинобудівників декілька разів відключали від живлення без попередження. Дирекція «Оріона» вважає, що для застосування такої міри немає підстав, оскільки підприємство розплачується за послуги регулярно та вчасно. І пояснює це тим, що енергетики використовують своє монопольне становище на ринку. Інакше кажучи, тримають руку на рубильнику. Однак з листування, доданого до листа, видно також, що керівництво «Одесаобленерго» претендує на одержання плати за свої послуги «Оріону» у розмірі близько 50 тисяч гривень. До того ж воно має у своєму розпорядженні документи, які регламентують відключення. Суперечка триває вже майже чотири роки. Як зупинити виробництво, так і постачати його електроенергією без одержання за це відповідної плати – речі однаково неприпустимі. В Одеському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України кореспондентові «ОВ» пощастило довідатися, що туди для розв’язання конфлікту вже запрошувалися представники обох сторін. На спільній нараді було знайдено компромісну точку зору, складено відповідний протокол, після чого електроживлення заводу відновилося. Але, як бачимо, боротьба триває. Власне, АМКУ не може бути арбітром цих чвар, тому що машинобудівники та енергетики не перебувають у стані конкуренції між собою. І ніхто не знає до кінця, які інтереси переслідує та й друга сторони. – Є державний орган, який виступає регулятором договірних відносин, у яких, мабуть, і криється корінь конфлікту, – говорить голова Одеського ОТВ АМКУ Євген Бутін. – Це Одеське представництво Національної комісії регулювання енергетики. Туди й зроблено запит, щоб одержати правову оцінку даної ситуації. Привести ж її до спільного знаменника уповноважений лише господарський суд. Автор: Владислав КІТІК
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |