ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Комедиада» стартовала!
02.04.2011 / Газета: Вечірня Одеса / № 48-49 / Тираж: 10407

В этом году первое мероприятие «Юморины—2011» прошло 31 марта. Целых пять часов беспрерывного смеха и веселья в Доме клоунов, где проходила конкурсная программа первого международного фестиваля клоунов «Комедиада».

В этом творческом соревновании приняли участие 82 актера из 14 коллективов, которые представляли, кроме Одессы, Киев, Луганск, Ровно, Херсон и Краков (Польша). Один коллектив представлял, одновременно, и Израиль, и Украину.

Большой интерес, проявленный к фестивалю, объясняется тем, что в Украине не было подобного конкурса, а потребность в нем актеров, работающих в жанре клоунады, оказалась высока. Так что есть надежда, что «Комедиада», доставившая много удовольствия и зрителям, и участникам фестиваля, прочно пропишется в нашем городе.

Автор: Олег Владимирский

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012