![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ГАСТРОЛИРОВАТЬ В ОДЕССЕ НЕВЫГОДНО?
15.04.2011 / Газета: Порто-франко / № 14(1061) / Тираж: 22000
И. о. вице-мэра Николай Рубля и и. о. начальника инспекции по благоустройству города Татьяна Касько провели совещание с представителями концертных агентств города. Н. Рубля отметил, что афиши гастролеров расклеиваются в неустановленных местах — на заборах, столбах, деревьях, стенах домов и т. п. А Т. Касько предупредила организаторов концертов, что будут проводиться рейды с участием милиции, в результате которых будут штрафовать за несанкционированную расклейку афиш. Причем штрафы в размере 1700 грн будут взиматься с заказчиков. Н. Рубля предложил руководителям агентств за свой счет ставить афишные тумбы, однако те подсчитали, что одна такая тумба обойдется им в 5 тыс. долларов. При этом организаторы концертов пожаловались, что они терпят убытки из-за дорогой аренды и рекламы. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |