![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Горзелентрест» сможет составлять протоколы
20.04.2011 / Газета: Деловая Одесса / № 15(406) / Тираж: 16000
В ходе заседания исполнительного комитета Одесского горсовета КП «Горзелентрест» получило право самостоятельно составлять протоколы об административной ответственности за правонарушения... Исполняющий обязанности начальника инспекции по благоустройству города Татьяна Касько обратилась к исполнительному комитету с просьбой о предоставлении «Горзелентресту» полномочий на составление протоколов об административных правонарушениях, в частности в отношении граждан, наносящих ущерб зеленым насаждениям. Депутат горсовета Василий Полищук напомнил, как в марте нынешнего года был изуродован сквер, расположенный на пересечении улиц Левитана и Академика Королева, из-за того, что руководство близлежащего ресторана уничтожало там деревья. Депутат призвал особо отслеживать такие случаи, чтобы подобное больше не повторялось. Автор: Олеся ОЗАРИНСКАЯ
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |