ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ЗАДЕРЖАЛИ ДИРЕКТОРА ПАРКА
26.08.2011 / Газета: Сегодня / № 187(3904) / Тираж: 134701

Одесские правоохранители задержали с поличным 56-летнего директора одного из городских парков.

Как сообщает пресс-служба облУВД, руководителя подозревают в том, что он вымогал и получил от 36-летней предпринимательницы Елены 2000 гривен. Взамен он разрешил поставить на территории парка торговую палатку. Наручники на директора милиционеры надели прямо в его рабочем кабинете, в момент получения им мзды.

Теперь прокуратура Одессы решает вопрос о возбуждении уголовного дела по 368-й статье УК («получение взятки»). Отметим, что обычно за взятку такого размера суд приговаривает виновного или к условному сроку, или к крупному штрафу (12—20 тыс. грн.).

О начальнике какого парка идет речь, милицейская пресс-служба не уточняет, но наши источники в облУВД утверждают: это — Игорь Челидзе, который возглавляет КП «ЦПКиО им. Т.Г. Шевченко».

В телефонной беседе он заявил нам, что комментировать ничего не будет. «Могу сказать только, что нахожусь сейчас на своем рабочем месте», — сказал он.

Автор: Олег Константинов

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018