ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокурор выступил против подстанции в парке
07.09.2011 / Газета: Комсомольская правда / № 196(3896/25291) / Тираж: 9000

Правозащитник подал на рассмотрение горсовету соответствующие документы.

Сегодня состоится внеочередная сессия городского совета, на которой депутаты рассмотрят протест прокурора Одессы Геннадия Фуртата против строительства подстанции «Маразлиевская» в парке Шевченко. Как отмечали в пресс-службе «Одессаоблэнерго», которой будет принадлежать подстанция, проект строительства должен был согласовываться с Минприроды, без разрешения которого постройка этого сооружения в парковой зоне невозможна. Кроме того, проект не должен повлиять и на стоимость электроэнергии.

– Площадь подстанции составит 54 на 32 м и в высоту – 22 м, – отметили в пресс-службе. – Однако возвышаться над деревьями она не будет, поскольку семь метров «уйдут» под землю, и таким образом подстанция станет на 1,5 м ниже.

По словам же экс-вице-мэра Валерия Матковского, стоимость этого проекта составит приблизительно 370 миллионов гривен. Впрочем, это не окончательная сумма. Скорее всего, она будет выше.

Прокурор Геннадий Фуртат опротестовывает решение горсовета об утверждении земельного участка и выступает против разрешения на разработку проекта в районе научно-исследовательского института «Астрологическая обсерватория». Кроме того, он представит пять других протестов.

Автор: Зоя Щукина

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015