![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Микола Пундик: «Є перспектива розвитку, отже – будемо жити!»
04.10.2011 / Газета: Одесские известия / № 109(4236) / Тираж: 18937
Ізмаїл – одне з найвідоміших історичною славою міст Одещини – відзначив 421шу річницю від дня заснування. 1 жовтня у місцевому СвятоПокровському кафедральному соборі митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел відслужив урочисту літургію, присвячену 180річчю з часу освячення цього храму. У день народження міста органічно сплелися церковні та світські заходи. В Ізмаїльській картинній галереї відбулося відкриття виставки живопису, а також фотовиставки «Птахи дельти Дунаю». Городяни могли стати свідками та учасниками хресного ходу, виставки робіт декоративноприкладного мистецтва «Бессарабський вернісаж» безпосередньо на центральному проспекті Суворова, конкурсу малюнка на асфальті тощо. У переліку святкових заходів значилися також урочисте відкриття військовоморського ліцею та дитячого садка «Парус». На останній події хотілося б зупинитися докладніше. Хоча б тому, що йдеться не просто про дошкільний заклад, а про ставлення до нового покоління – майбутнього Ізмаїла. Як повідомив міський голова Андрій Абрамченко, на сьогодні черга до дитячих садків міста становить 750 чоловік. А статистичні розрахунки свідчать про те, що через п’ять років кількість учнів в Ізмаїлі на тисячу перевищить нинішню. Усе це змушує ставити досить високу соціальну планку вже на кілька найближчих років: необхідно відкривати нові та реконструювати старі дитсадки та школи, споруджувати спортивний комплекс тощо. Андрій В'ячеславович впевнений, що завдання здійсненне – завдяки відчутній підтримці з боку обласної влади: – Рівно 8 місяців тому у кабінеті голови Одеської облради Миколи Володимировича Пундика я почув: дитячому садку «Парус» в Ізмаїлі бути, піднімайте й далі соціальні стандарти. Тепер, після реконструкції, це приміщення може прийняти 200 – 250 дітей. Наступний на черзі – дитячий садок «Світлячок». І цю роботу буде продовжено. Ми розраховуємо, що протягом найближчих п'яти років проблему із чергами до дошкільних закладів буде розв’язано повністю. Розраховуємо, що через три – чотири роки у нас з'явиться нова спортивна школа. Ми вже багато зуміли зробити, ще багато буде зроблено. Тому я впевнений, що в Ізмаїла гідне майбутнє. Почесними гостями на відкритті «Паруса» стали голова обласної ради Микола Пундик, владика Агафангел, народний депутат України Юрій Крук. Микола Пундик відзначив: – На генеральну реконструкцію цього садка було виділено 7 мільйонів гривень із обласного бюджету. На що конкретно вони були витрачені – може побачити кожний ізмаїльчанин. Я запевняю вас, що подібну роботу буде продовжено – не лише в Ізмаїлі, але й в усій Одеській області. І хоча нестача місць у дитячих садках – це проблема, тішить той факт, що в нас народжуються нові жителі. Отже, є перспектива розвитку, отже – будемо жити! Завершився черговий день народження Ізмаїла святковим прийомом у міського голови, презентацією кінологічного клубу, галаконцертом на стадіоні Українського Дунайського пароплавства та феєрверком. Автор: Наталя БОНДАРЕНКО
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |