ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Всеобщая диспансеризация начнется 14 июня
29.05.2012 / Газета: Вечірня Одеса / № 77(9603) / Тираж: 10407

Эту дату назвал начальник управления охраны здоровья Михаил Бартко на коллегии облгосадминистрации.

Подготовка к массовым медицинским осмотрам жителей области в рамках всеобщей диспансеризации населения завершена: составлены графики выезда бригад врачей областной клинической больницы и районных больниц в населенные пункты, а посетить планируется 500 сел. О датах врачебного приема местные жители будут оповещены через районные газеты. Медицинские осмотры медики проведут в фельдшерско-акушерских пунктах, а также на базе сельских советов.

Глава облгосадминистрации Эдуард Матвийчук обязал руководителей районных администраций и райсоветов присутствовать в селах во время проведения диспансеризации. Кроме того, он распорядился включить в программу диспансеризации пункт о предоставлении малообеспеченным жителям бесплатных медикаментов.

Как прозвучало на коллегии, в этом году в рамках инициативы «Народный бюджет» все районные больницы будут обеспечены новым рентгеноборудованием. Кроме того, будут куплены 10 стационарных флюорографов, два переносных флюорографических аппарата.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012