ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Конкурс лауреатів конкурсів»
01.11.2012 / Газета: Чорноморські новини / № 86(21350) / Тираж: 8525

Завершився п’ятий Міжнародний конкурс піаністів пам’яті Еміля Гілельса

Конкурс проходив при повних залах: одеська публіка тепло вітала учасників змагання — піаністів, що прибули з 13 країн світу. Зважаючи на високий рівень підготовки учасників, члени журі назвали його «конкурсом лауреатів конкурсів».

27 жовтня у залі Одеської філармонії відбулося вручення нагород переможцям. Першу премію та золоті медалі отримали одразу троє учасників — Хідака Шіно з Японії, Лев Терсков та Анна Цибульова з Росії.

Другої премії та срібної медалі удостоєно двох українців — одесита Кирила Корсуненка та Марка Сердюка з Харкова.

Третє місце поділили на трьох одесит Олександр Громовий, москвич Рустам Мурадов та львів’янин Данило Саєнко.

Спеціальний приз пам’яті Берти Рейнгбальд за краще виконання фортепіанної транскрипції дістався Тетяні Сидоровій з Росії. Приз «За краще виконання твору українського композитора» здобула японка Хідака Шіно. Приз Міністерства культури українському виконавцю «За кращу власну транскрипцію» отримав Олександр Самойлов (Україна). Спе­ціальний приз пам’яті професора А.М. Бугаєвського «Наймолодшому учаснику конкурсу» був вручений п’ятнадцятирічному китайцю Ву Зіжуну. Приз одеського міського голови «За яскраві творчі ус­піхи» поділили двоє одеситів — Олександр Громовий і Кирило Корсуненко. Спеціальний приз Фрайбурзької вищої школи музики «За краще виконання «Кампанели» Ф. Ліста» отримав випускник школи ім. проф. П.С.Столярського Антон Кондус.

Член журі Джон Поллак, особисто вручаючи свій спеціальний приз Льву Терескову за виконання «Рапсодії на теми Паганіні» С. Рахманінова, зазначив:

— Я уважно слухав кожного учасника і ціную їх одержимість музикою, дуже вдячний їхнім учителям. Лев Тересков отримує від мене особисту премію за блискуче виконання і свободу.

Переважна кількість переможців конкурсу — з України та Росії. І це не дивно: саме ці країни представили найчисельніші команди учасників.

Конкурс пам’яті Еміля Гілельса — потужний імпульс для відкриття нових талантів, для продовження традицій одеської фортепіанної школи, яка відома в усьому світі. Музиканти вже зараз почнуть готуватися до наступного, шостого, конкурсу піаністів, який відбудеться через два роки, а у серцях одеситів надовго залишаться тонкі враження від вишуканої форте­піанної музики, гідної імені великого музиканта…

Автор: Ольга ФІЛІППОВА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014