![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
День, когда объединились запад и восток
26.01.2013 / Газета: Одесский вестник / № 4(5252) / Тираж: 5481
Принятие 22 января 1919 года Акта Злуки, провозгласившего объединение Западно-Украинской Народной Республики и Украинской Народной Республики, стало воплощением мечты многих украинцев. И хотя образованное государство просуществовало не больше года, день 22 января навсегда вошел в историю как День Соборности, когда впервые за 800 лет объединились западная и восточная части Украины: В этом году в Одессе празднования начались с тематических' лекций и книжных выставок в учебных заведениях и библиотеках города. Непосредственно в День Соборности и Свободы Украины были возложены цветы к монументам двух великих украинских писателей и поэтов: Тарасу Шевченко и Ивану Франко. В торжествах приняли участие руководители города и области, представители ветеранских и общественных организаций. Автор: Лилия ЭЛЬ
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |