ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ЛІТНЯ ШКОЛА З МОЛЕКУЛЯРНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
26.07.2013 / Газета: Думська площа / № 26(837) / Тираж: 23828

На біофаку ОНУ слухачі школи прослухали лекції провідних мікробіологів п'ятох країн, а також провели дослідження на унікальному для України устаткуванні.

- Ідея літньої школи — ознайомити молодих вчених України та інших країн з новітнім устаткуванням для практичних робіт з молекулярної біотехнології, біоінформатики, біоінженерії, — відзначив проректор з наукової роботи ОНУ доктор біологічних Наук Володимир Іваниця. — Школадозволяє слухачам якісно підвищити свій рівень досліджень, а одеським вченим — налагодити співпрацю з біотехнологічними центрами різних країн.

За словами Володимира Іваниці, цього року у школі змагались 24 учасники з Білорусі, Росії, України, Швеції та Іспанії. Конкурс серед кандидатів на навчання склав три особи на місце.

Лекторами школи стали провідні дослідники мікробіології і біотехнології з ОНУ імені І.І. Мечникова, Інституту мікробіології й вірусології НАН України, наукових центрів Роси та Казахстану.

Слухачі літньої школи практикувалися на унікальному для України устаткуванні: сучасних ферментерах, приладах для ПЛР (полімеразній ланцюговій реакції), хроматографах тощо. Це дозволяє визначати послідовності ДНК і проводити з нею різні маніпуляції, визначати збудників захворювань, культивувати мікроорганізм, клітки рослин і тварин, розділяти та висушувати клітки.

Усі прилади — вартістю більше п'яти мільйонів гривень — були закуплені університетом на кошти, отримані від виконання наукових розробок. Упродовж навчального року прилади використовуються в лабораторних роботах студентів-мікробіологів і біотехнологів.

Літня школа з молекулярної біології і біотехнології, яка в ОНУ працює вже восьмий рік поспіль, цьогоріч отримала статус Міжнародного наукового форуму.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Арсен Мірзоян 23 березня з концертом в Одесі! Готуйте серця до непідробних емоцій
23 березня о 18.00 у філармонії на великому концерті Арсена Мірзояна в Одесі всіх чекатимуть виняткові і найсильніші емоції.

Останні моніторинги:
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.020