![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Корабли ВМС распугали отдыхающих в Одессе
16.08.2014 / Газета: Сегодня / № 180(4781) / Тираж: 76109
Отдыхающие на одесском пляже сегодня стали свидетелями массового передвижения военных кораблей, судов и катеров морской охраны. «Мы насчитали штук 15 кораблей с пушками, которые вышли в залив. А знакомая позвонила с 13-й станции Фонтана: мимо них, говорит, тоже пронеслись суда», — рассказала «Сегодня» отдыхающая на пляже в Аркадии одесситка Елена. В пресс-центре ВМС нас успокоили: оказалось, в Минобороны проводили репетицию парада ко Дню независимости Украины. «Поводов для беспокойства нет», — заверил сотрудник пресс-центра ВМСУ Олег Чубук. А пресс-атташе одесского губернатора Анна Филимонова рассказала, что вчера также состоялось первое ведомственное совещание на тему парада: в нем, как известно, примут участие Военно-морские силы и Госпогранслужба Украины. Автор: Екатерина Фомина
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |