ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Парк Козацької слави
23.10.2014 / Газета: Чорноморські новини / № 83(21554) / Тираж: 8525

У суботу в селі Маринівка Біляївського району закладено парк Козацької слави. Учні гімназії №4 та загальноосвітньої школи № 105 разом з козаками Одеси та Іллічівська висадили тут двісті дерев.

Перед поїздкою у Маринівку учасники акції побували в музеї історії розвитку українського козацтва, проїхалися козацькими шляхами Одещини, завітали до пам’ятного хреста, встановленого на честь перемоги Семена Палія над татарським військом у Лузанівці.

Упоравшись з висадженням дерев, дружно відпочили на березі Хаджибейського лиману та ознайомилися з козацькою флотилією юних моряків. Улітку молодь Одещини тут проходила козацький вишкіл, у тому числі й на човнах. Плавали як з веслами, так і під вітрилами. На території Маринівської школи зблизька побачили справжню козацьку чайку та козацький човен «Одіссей», які недавно повернулися з плавання по Дунаю та Чорному і Середземному морях. Всі учасники щиро дякували керівникові акції та гіду, очільникові Музею чорноморського козацтва Сергієві Шпаку за цікаво і з користю проведений час.

Автор: Василь ВЕЛЬМОЖКО

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015