ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ПОЗИТИВНІ ПРОГНОЗИ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ПІД МАР’ЇНКОЮ
12.06.2015 / Газета: Флот України / № 24(1598) / Тираж: 1000

Усім бійцям, які отримали поранення в боях під Мар’їнкою та були доставлені до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, лікарі дають позитивні прогнози на повне одужання.

Як розповів тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника центру з медичної частини — начальника медичної частини полковник медичної служби Руслан Жураковський, нещодавно з Дніпропетровська до Одеси літаком АН-26 “Віта” було доставлено 17 військовослужбовців, 10 з яких отримали поранення в боях, а інші потребували терапевтичного лікування захворювань.

— У трьох поранення середнього ступеню важкості, решта — в задовільному стані, — повідомив полковник медичної служби Руслан Жураковський. — В основному у них вогнепальні та осколкові рани, мінно-вибухові поранення, переломи.

Лікар запевнив, що усім бійцям у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону буде надана кваліфікована спеціалізована допомога, а після одужання вони будуть відправлені на оздоровчо-відновлювальне лікування в санаторії міністерства оборони України.

Також одеські військові лікарі борються за життя двох військовослужбовців, які отримали мінно-вибухові травми внаслідок підриву катера Державної прикордонної служби України UMC-1000 в Азовському морі неподалік Маріуполя.

Медики вживають усіх можливих заходів для збереження їх життя: операції розпочалися ввечері і проводились упродовж ночі, допомогу хірургам також надавали фахівці Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. Філатова. Стан одного з поранених і досі залишається досить важким.

Автор: В’ячеслав ДІОРДІЄВ

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013