![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ВІНКИ ТА КВІТИ ВОЇНАМ-ВИЗВОЛИТЕЛЯМ
30.10.2015 / Газета: Флот України / № 44(1617) / Тираж: 1000
Одеса разом із всією Україною приєдналася до відзначення 71-ї річниці визволення рідних земель від фашистських загарбників. Вшанувати пам’ять тих, хто відстояв свободу і незалежність нашої Вітчизни, на Алею Слави завітали ветерани війни, учасники АТО, керівництво обласної і міської влади, командний склад Військово-Морських Сил, оперативного та повітряного командувань «Південь» Збройних Сил України, військовослужбовці національного військового флоту, представники духовенства та громадських організацій, а також учнівська молодь та мешканці обласного центру. Учасники заходу поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника Невідомому матросу та вшанували Хвилиною мовчання полеглих за Україну воїнів-визволителів. Після дотримання усіх необхідних ритуалів під акомпанемент військового оркестру почесті загиблим героям віддали військовослужбовці роти Почесної варти Одеського гарнізону. Варто зазначити, що загалом в місті-герої Одеса було проведено низку військово-патріотичних заходів, присвячених цій даті. Зокрема, у загальноосвітніх навчальних закладах пройшов тиждень мужності «Слава визволителям України». Із залученням широкого кола громадськості відбулися уроки мужності, бесіди з історії Другої світової війни «Тих днів не змовкне слава», тематичних виховних годин «Вони захищали Вітчизну», конкурси класних стінгазет та відвідування школярами з екскурсіями Військово-історичного музею та шкільних куточків Бойової Слави. Крім того, пройшли зустрічі ветеранів війни з учасниками АТО, воїнами Одеського гарнізону, студентською й учнівською молоддю. Автор: Віталій ПАНЧИШИН
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |