ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Саботаж?
27.02.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 19-20(21696-21697) / Тираж: 8525

ЯК повідомляли «ЧН», 19 лютого перед адмін-будівлею облради відбувся мітинг, учасники якого вимагали реального розслідування подій, що відбулися на цьому ж місці два роки тому.

Нагадаємо, 19 лютого 2014-го перед будівлею ОДА стався масовий напад «тітушок» на мирний пікет одеської громадськості та журналістів, котрі виступили проти вбивств учасників Євромайдану в Києві.

На нинішньому мітингу ухвалили резолюцію до керівництва країни та області, в якій, зокрема, зазначається, що млявість, з якою ведеться слідство і через яку суспільство й досі не знає, звідки взялися нападники та хто їх фінансував, має ознаки саботажу.

Вимагаючи якнайшвидшого встановлення і покарання учасників, організаторів та замовників побиття одеситів, автори резолюції наголошують: «Коли це у найкоротший термін не буде зроблено, повзуча контрреволюція з’їсть усі досягнення Майдану Гідності, а безкарність призведе до ще більших злочинів з боку непокараних осіб».

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014