ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




НАВІЩО 3G
10.06.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 54-55(21845-21846) / Тираж: 8525

Нещодавно довелося стати свідком досить цікавої сцени. Подружжя пенсіонерів в аптеці побилося об заклад із провізором, що вони знайдуть ліки, які були їм потрібні, за помірнішу ціну. Сіли в куточку, дістали смартфон і без поспіху почали роздивлятися цінові пропозиції. Через 10 хвилин працівник фармації був змушений розрахуватися валідолом, який він програв. А задоволене подружжя рушило на пошуки аптеки. Причому, судячи з усього, попередньо з’ясувавши оптимальний маршрут на мапі.

Усе це викликало справжній шок. Ще рік тому здавалося, що мобільний інтернет — це винятково для молоді, яка не уявляє себе без цілодобового доступу до музики, відео та популярних соціальних мереж. Та ще для бізнесу, якому важливо по-стійно бути в курсі всього, що відбувається на ринку: від новин та цінових коливань до наявних пропозицій. А тепер з’ясувалося, що завдяки якісному та доступному 3G аудиторія фанатів мобільного інтернету зростає так само швидко, як і покриття у лідера телеком-послуг — компанії «Київстар». Особливо серед тих, для кого смартфон перетворився на компактний та зручний замінник стаціонарного комп’ютера.

Випускники та студенти відтепер не лише розважаються, а й готуються до вступних іспитів та сесій, розширюють свій кругозір.

Іван, випускник сільської школи: «Якби не 3G, я навряд чи успішно склав би ЗНО. А так знайшов підготовчі онлайн-курси — і мої бали дозволили мені вільно обирати виш для вступу».

Світлана, студентка: «Моя мета — досконале знання іноземної мови. Записалася на інтернет-курси. Плюс лекції на YouTube з моїх улюблених тем. Завдяки 3G я почуваюся абсолютно вільною».

Помітно збільшилася популярність мобільного інтернету серед підприємців. Сьогодні 3G є незамінним не лише для великого бізнесу та трейдерів, а й для представників малого та середнього бізнесу.

Петро Миколайович, приватний підприємець: «Частину бізнесу переніс до інтернету. Шукаю замовників, продаю продукцію, знаходжу комплектуючі та деталі для особливих випадків. Знаю, де і коли відбуваються ярмарки, це допомагає знайти нових клієнтів, розширити ринки збуту».

Олександр Вікторович, працює вдома: «Всі говорять, що в мене золоті руки, але техніка стає дедалі різноманітнішою. Та я і сам полюбляю покопирсатися з тим, що складніше. 3G дає можливість знайти будь-яку інструкцію, навіть її відеоваріант, отримати професійну пораду».

Не відстають від бізнесу працівники сфери освіти та охорони здоров’я. Те, що здавалося віддаленим майбутнім, набуває рис реальності вже зараз.

Ганна Василівна, фельдшер: «У сільській місцевості може статися будь-що. Часом погода заважає доправити хворого до міста на консультацію. Сьогодні це можна зробити дистанційно, а невдовзі — навіть консиліуми проводити».

Віра Сергіївна, вчитель: «Для мене мобільний інтернет є просто незамінним. Шукаю інформацію, підвищую кваліфікацію. Коли потрібно, можу переговорити з батьками, якщо учень із сусіднього селища, можу допомогти тим, хто захворів».

Ось і виходить, що 3G дедалі більше стає невіддільною частиною нашого життя. Він робить його багатшим (на спілкування, інформацію, почуття) та комфортнішим (дає вибір, нові інструменти та горизонти). Тому не варто втрачати нові можливості. Тим більше, якщо вони усього на відстані одного кліку на мобільному телефоні.

Автор: Ірина НАУМОВА

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012