ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Одесса: религия и политика
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Мріють бути схожими на героїв сучасності – воїнів АТО
11.11.2017 / Газета: Одесские известия / № 83(5009) / Тираж: 18937

В Одесі воїни АТО нагородили школярів за активну участь у військово-патріотичних заходах.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка, біля пам’ятника Невідомому Матросу на Алеї Слави, відбулися урочистості, присвячені підбиттю підсумків Почесної Вахти Пам’яті у 2017 році. Близько 500 учнів – представників Почесних варт із 32 шкіл Одеси – привітали представники місцевої влади, військовослужбовці – учасники антитерористичної операції на сході України та вчителі.

Під час урочистого шикування найкращі Почесні караули за зразкове несення Почесної Вахти Пам’яті на Посту №1 у 2017 році були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Одеської міської ради, а також пам’ятними кубками від героїв сучасності – воїнів АТО.

За словами заступника комісара Одеського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом підполковника Владислава Мусейка, на Посту №1 школярі вчаться не тільки шанувати історію своєї держави, але й стають справжніми патріотами своєї країни.

– Виховання юних пат­ріотів України на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості неодмінно сприятиме обороноздатності нашої держави, – підкреслив офіцер.

Варто зазначити, що цього­річ близько 1000 юнаків і дівчат – найкращих учнів шкіл міста – удостоєні честі нести Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідо­мому Матросу. Під час вахти під керівництвом педагогів Одеського міського центру військово-патріотичного виховання молоді «Пост №1» школярі засвоювали стройову, вогневу і тактичну підготовку, вчилися надавати первинну медичну допомогу. Також юнаки й дівчата брали активну участь в урочистостях, присвячених знаменним державним датам, ра­зом із воїнами – учасниками бойових дій на сході України – проводили для дітей екскурсії в музеях міста, а також бесіди та уроки мужності.

Автор: Сергій Даниленко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. ВЫПУСК №5 19.07.2018
Итоги брюссельского саммита НАТО: в Румынии будет размещен оперативный командный центр НАТО, а Турции «поняли и простили» покупку российских комплексов С-400. Двери НАТО для Украины и Грузии не закрыты, но и настежь их отворять пока не спешат.

Костенко Ганна, та, «що позбавляе сну» ...
Коли знайомишся з цією дівчиною модельної зовнішності, але з дуже сором'язливим поглядом і лагідною посмішкою, уявляєш, що пише вона виключно на любовно-квітково-пасторальні теми. Але це тільки до тих пір, поки не прочитаєш її книги. Їх поки небагато, та й письменниця молода. Але те, що вже Ганна Костенко написала і випустила — яскраво показало, що так ще ніхто не писав ні про війну, ні про спогади одеського дитинства, ні про людські відносини і, власне, самому баченні життя. Ні в письменницькому, ні в життєвому шляху їй не буде легко, — адже Ганна йде своєю дуже непростию дорогою і, нехай це не прозвучить банально, не шукає второваних стежок. Тим сильніше викликає повагу самобутній талант і вміння спостерігати життя з боку, з гідністю і глибоким аналізом. Небажання «співати в хорі» і, взагалі, підспівувати. Такий шлях дуже важкий, тож нехай для Ганни Костенко на ньому частіше спалахують «сузір'я успіху».

 
Loading...

Последние мониторинги:
19.07.2018 / Вести
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.153