ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Презентация отчета о деятельности Украинской ассоциации транспортной логистики «Южная Пальмира»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Мріють бути схожими на героїв сучасності – воїнів АТО
11.11.2017 / Газета: Одесские известия / № 83(5009) / Тираж: 18937

В Одесі воїни АТО нагородили школярів за активну участь у військово-патріотичних заходах.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка, біля пам’ятника Невідомому Матросу на Алеї Слави, відбулися урочистості, присвячені підбиттю підсумків Почесної Вахти Пам’яті у 2017 році. Близько 500 учнів – представників Почесних варт із 32 шкіл Одеси – привітали представники місцевої влади, військовослужбовці – учасники антитерористичної операції на сході України та вчителі.

Під час урочистого шикування найкращі Почесні караули за зразкове несення Почесної Вахти Пам’яті на Посту №1 у 2017 році були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Одеської міської ради, а також пам’ятними кубками від героїв сучасності – воїнів АТО.

За словами заступника комісара Одеського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом підполковника Владислава Мусейка, на Посту №1 школярі вчаться не тільки шанувати історію своєї держави, але й стають справжніми патріотами своєї країни.

– Виховання юних пат­ріотів України на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості неодмінно сприятиме обороноздатності нашої держави, – підкреслив офіцер.

Варто зазначити, що цього­річ близько 1000 юнаків і дівчат – найкращих учнів шкіл міста – удостоєні честі нести Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідо­мому Матросу. Під час вахти під керівництвом педагогів Одеського міського центру військово-патріотичного виховання молоді «Пост №1» школярі засвоювали стройову, вогневу і тактичну підготовку, вчилися надавати первинну медичну допомогу. Також юнаки й дівчата брали активну участь в урочистостях, присвячених знаменним державним датам, ра­зом із воїнами – учасниками бойових дій на сході України – проводили для дітей екскурсії в музеях міста, а також бесіди та уроки мужності.

Автор: Сергій Даниленко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Явная и скрытая угроза Приднестровья
Сегодня необходимы не только осознание угроз и рисков, которые несет в себе неурегулированный приднестровский конфликт, но и четкое государственное видение путей его решения, а также последовательное отстаивание их на международной арене, координация усилий дипломатии Украины и Молдовы.

Одесский Оперный представит оперу Пуччини «Богема» под управлением киевского дирижёра
21 апреля в Одесском академическом театре оперы и балета пройдёт спектакль, который уже давно и прочно закрепился в репертуаре прославленного театра. Одна из оперных классических вершин, этакий музыкальный Эверест — опера Джакомо Пуччини «Богема» — вновь соберёт поклонников удивительно сложной, но, в то же время, исключительно красивой, грациозной, непредсказуемой, как погода у океана или в горах, музыки великого итальянского композитора.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 7.525