ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Запрацював біометричний контроль
11.01.2018 / Газета: Одесские известия / № 3(5027) / Тираж: 18937

З 1 січня у пунктах пропуску Ізмаїль­ського прикордонного загону у повному обсязі запрацював біомет­ричний контроль для громадян 70 країн (в тому числі й Російської Федерації), які віднесено до категорії ризику. До решти іноземців обов’язкова фіксація біомет­ричних даних буде застосовуватися за результатами аналізу та оцінки ризиків.

– Ця система фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства розгортається прикордонним відомством на виконання Указу Президента України, – повідомив начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону майор Ігор Перегняк. – Вона стане однією з підсистем відомчої автоматизованої системи прикордонного контролю.

Головною метою є національна безпека, посилення контролю над в’їздом та виїздом іноземців і осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території нашої держави.

Сьогодні технічні засоби Держпри­кордонслужби дозволяють зчитувати виготовлені за міжнародними стандартами ІКАО закордонні паспорти, зокрема зі вбудованим чипом, ІD-картки та водійські посвідчення. При цьому постійно вивчається досвід передових країн світу, європейських та американських партнерів щодо побудови систем автоматизації паспортного контролю. Найкращі зразки обладнання впроваджуються у відомчу інформаційно-телекомунікаційну систему.

Під час паспортного контро­лю інспектори Держпри­кордонслужби здійснюватимуть перевірку паспортних документів іноземців зокрема й за базами Інтерполу. Також відбуватиметься зчитування за допомогою рідерів інформації (відбитків пальців), яка надходитиме до відомчої підсистеми обробки біометричних даних. Крім того, через міжвідомчу інформаційно-телекомунікаційну систему «Аркан» дані надходитимуть до Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби.

– При повторному перетинанні особою кордону здійснюватиметься процес її ідентифікації, – пояснює Ігор Володимирович. – При цьому інспектор бачитиме, чи здавала людина свої біометричні дані, і перевірятиме їх. В разі розбіжності даних особу направлять на додатковий контроль для з’ясування обставин.

Автор: Тетяна Корнілова

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013