ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Презентация отчета о деятельности Украинской ассоциации транспортной логистики «Южная Пальмира»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Запрацював біометричний контроль
11.01.2018 / Газета: Одесские известия / № 3(5027) / Тираж: 18937

З 1 січня у пунктах пропуску Ізмаїль­ського прикордонного загону у повному обсязі запрацював біомет­ричний контроль для громадян 70 країн (в тому числі й Російської Федерації), які віднесено до категорії ризику. До решти іноземців обов’язкова фіксація біомет­ричних даних буде застосовуватися за результатами аналізу та оцінки ризиків.

– Ця система фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства розгортається прикордонним відомством на виконання Указу Президента України, – повідомив начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону майор Ігор Перегняк. – Вона стане однією з підсистем відомчої автоматизованої системи прикордонного контролю.

Головною метою є національна безпека, посилення контролю над в’їздом та виїздом іноземців і осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території нашої держави.

Сьогодні технічні засоби Держпри­кордонслужби дозволяють зчитувати виготовлені за міжнародними стандартами ІКАО закордонні паспорти, зокрема зі вбудованим чипом, ІD-картки та водійські посвідчення. При цьому постійно вивчається досвід передових країн світу, європейських та американських партнерів щодо побудови систем автоматизації паспортного контролю. Найкращі зразки обладнання впроваджуються у відомчу інформаційно-телекомунікаційну систему.

Під час паспортного контро­лю інспектори Держпри­кордонслужби здійснюватимуть перевірку паспортних документів іноземців зокрема й за базами Інтерполу. Також відбуватиметься зчитування за допомогою рідерів інформації (відбитків пальців), яка надходитиме до відомчої підсистеми обробки біометричних даних. Крім того, через міжвідомчу інформаційно-телекомунікаційну систему «Аркан» дані надходитимуть до Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби.

– При повторному перетинанні особою кордону здійснюватиметься процес її ідентифікації, – пояснює Ігор Володимирович. – При цьому інспектор бачитиме, чи здавала людина свої біометричні дані, і перевірятиме їх. В разі розбіжності даних особу направлять на додатковий контроль для з’ясування обставин.

Автор: Тетяна Корнілова
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Явная и скрытая угроза Приднестровья
Сегодня необходимы не только осознание угроз и рисков, которые несет в себе неурегулированный приднестровский конфликт, но и четкое государственное видение путей его решения, а также последовательное отстаивание их на международной арене, координация усилий дипломатии Украины и Молдовы.

Одесский Оперный представит оперу Пуччини «Богема» под управлением киевского дирижёра
21 апреля в Одесском академическом театре оперы и балета пройдёт спектакль, который уже давно и прочно закрепился в репертуаре прославленного театра. Одна из оперных классических вершин, этакий музыкальный Эверест — опера Джакомо Пуччини «Богема» — вновь соберёт поклонников удивительно сложной, но, в то же время, исключительно красивой, грациозной, непредсказуемой, как погода у океана или в горах, музыки великого итальянского композитора.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 4.180