ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Одесса: религия и политика
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Запрацював біометричний контроль
11.01.2018 / Газета: Одесские известия / № 3(5027) / Тираж: 18937

З 1 січня у пунктах пропуску Ізмаїль­ського прикордонного загону у повному обсязі запрацював біомет­ричний контроль для громадян 70 країн (в тому числі й Російської Федерації), які віднесено до категорії ризику. До решти іноземців обов’язкова фіксація біомет­ричних даних буде застосовуватися за результатами аналізу та оцінки ризиків.

– Ця система фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства розгортається прикордонним відомством на виконання Указу Президента України, – повідомив начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону майор Ігор Перегняк. – Вона стане однією з підсистем відомчої автоматизованої системи прикордонного контролю.

Головною метою є національна безпека, посилення контролю над в’їздом та виїздом іноземців і осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території нашої держави.

Сьогодні технічні засоби Держпри­кордонслужби дозволяють зчитувати виготовлені за міжнародними стандартами ІКАО закордонні паспорти, зокрема зі вбудованим чипом, ІD-картки та водійські посвідчення. При цьому постійно вивчається досвід передових країн світу, європейських та американських партнерів щодо побудови систем автоматизації паспортного контролю. Найкращі зразки обладнання впроваджуються у відомчу інформаційно-телекомунікаційну систему.

Під час паспортного контро­лю інспектори Держпри­кордонслужби здійснюватимуть перевірку паспортних документів іноземців зокрема й за базами Інтерполу. Також відбуватиметься зчитування за допомогою рідерів інформації (відбитків пальців), яка надходитиме до відомчої підсистеми обробки біометричних даних. Крім того, через міжвідомчу інформаційно-телекомунікаційну систему «Аркан» дані надходитимуть до Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби.

– При повторному перетинанні особою кордону здійснюватиметься процес її ідентифікації, – пояснює Ігор Володимирович. – При цьому інспектор бачитиме, чи здавала людина свої біометричні дані, і перевірятиме їх. В разі розбіжності даних особу направлять на додатковий контроль для з’ясування обставин.

Автор: Тетяна Корнілова
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. ВЫПУСК №5 19.07.2018
Итоги брюссельского саммита НАТО: в Румынии будет размещен оперативный командный центр НАТО, а Турции «поняли и простили» покупку российских комплексов С-400. Двери НАТО для Украины и Грузии не закрыты, но и настежь их отворять пока не спешат.

Костенко Ганна, та, «що позбавляе сну» ...
Коли знайомишся з цією дівчиною модельної зовнішності, але з дуже сором'язливим поглядом і лагідною посмішкою, уявляєш, що пише вона виключно на любовно-квітково-пасторальні теми. Але це тільки до тих пір, поки не прочитаєш її книги. Їх поки небагато, та й письменниця молода. Але те, що вже Ганна Костенко написала і випустила — яскраво показало, що так ще ніхто не писав ні про війну, ні про спогади одеського дитинства, ні про людські відносини і, власне, самому баченні життя. Ні в письменницькому, ні в життєвому шляху їй не буде легко, — адже Ганна йде своєю дуже непростию дорогою і, нехай це не прозвучить банально, не шукає второваних стежок. Тим сильніше викликає повагу самобутній талант і вміння спостерігати життя з боку, з гідністю і глибоким аналізом. Небажання «співати в хорі» і, взагалі, підспівувати. Такий шлях дуже важкий, тож нехай для Ганни Костенко на ньому частіше спалахують «сузір'я успіху».

 
Loading...

Последние мониторинги:
19.07.2018 / Вести
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса
19.07.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 5.572