ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
На Одещині кір агресивніший, ніж деінде
12.02.2018 / Газета: Одесские известия / № 12(5036) / Тираж: 18937

В Одеській області циркулює агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul). Причому в інших областях України цього різновиду немає. Виявлено, що B3 (Kabul) провокує ускладнення та високий рівень захворюваності серед населення. Про це у прямому ефірі 7-го каналу повідомив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

– Тяжка ситуація ускладнюється тим, що в регіоні генотип вірусу відрізняється від усієї країни. Ми віддавали зразки до Національної лабораторії України. Підтвердили агресивніший генотип вірусу кору B3 (Kabul) тільки на території Одеської області. Через це для нас надважливо, щоб максимальна кількість людей зробили щеплення. Взагалі, у травні 2017 року охоплення імунізацією складало лише 20%. Ми провели широкомасштабну інформаційну кампанію: ефіри, прес-конференції, робота в районах, у закладах освіти. Відтак, ми довели колективний імунітет до 93%. Зараз чекаємо ще додатково 9000 доз вакцини, – зауважив він.

В інших областях України циркулюють європейські зразки вірусу D8. І лише в Одеській області, окрім D8, виявили B3 (Kabul), який характеризується високою патогенністю та вірулентністю. Його агресивність дає високий рівень захворюваності та летальності. Такі результати були лабораторно підтверджені у Копенгагені.

Як уже повідомлялося, нещодавно три тисячі доз вакцини від кору були доправлені до Одеси з Дніпропетровської області. Загалом Одеська область потребує ще дев’ять тисяч доз, аби забезпечити колективний імунітет на рівні 95% та уникнути нових випадків захворювання. Максим Степанов неодноразово звертався до Міністерства охорони здоров’я з проханням повністю забезпечити Одеську область вакцинами або надати можливість закупити їх самостійно.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. 22.05.2018
Выборы примара (мэра) Кишинева и предстоящий запуск Трансанатолийского газопровода (TANAP) - как повлияют эти события на расклад сил в регионе и насколько затронут интересы Украины?

«Всемирные одесские новости» с новым главным редактором
Совсем недавно знаменитую газету «Всемирные одесские новости» возглавила новый редактор — начальник пресс-службы Одесского национального университета им. И. И. Мечникова Алла Гудзенко. До этого газету в течение 28 лет возглавлял вице-президент Всемирного клуба одесситов Евгений Михайлович Голубовский. Безусловно, новое лицо вызвало большой интерес, удовлетворить который в журналисткой практике можно только с помощью проверенного и безошибочно правильного способа — взять интервью. На вопросы отвечали и новый руководитель газеты, и оставшийся на посту шеф-редактора Евгений Голубовский

 
Loading...

Последние мониторинги:
25.05.2018 / Комсомольская правда
25.05.2018 / Комсомольская правда
25.05.2018 / Сегодня
24.05.2018 / Вечерняя Одесса
24.05.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 7.240