ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Пресс-конференция на тему «Всеукраинский проект — Народный Президент»: первые результаты»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу
17.02.2018 / Газета: Одесский вестник / № 7 / Тираж: 5481

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об'єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Назва об'єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об'єкта та початковий розмір місячної орендної плати:

1. Нежилі приміщення підвалу, що розташовані в триповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Катерининська, 85. Загальна площа об'єкта оренди 35,4 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 173 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 720,83 грн, ПДВ — 144,17 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

2. Нежитлові приміщення підвалу, що розташовані в триповерховому

будинку за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 10. Загальна площа об'єкта оренди 30,5 кв.м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 128 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 746,67 грн, ПДВ — 149,33 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

3. Нежилі приміщення першого поверху, що розташовані в чотириповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 42. Загальна площа об'єкта оренди 140,3 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 253 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 8 353,33 грн, ПДВ — 1 670, 67 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

4. Частина нежитлових приміщень підвалу, що розташовані в триповерховому будинку за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 64. Загальна площа об'єкта оренди 99,7 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 472 046,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 1 966, 86 грн, ПДВ — 393,37 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

5. Нежилі будівлі та споруди, що розташовані за адресою: м. Одеса,

вул. Варненська, 27-Б (УКБ). Загальна площа об'єкта оренди 780,9 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 4 018 362,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 50 229, 53 грн, ПДВ — 10 045,91 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

6. Нежитлові приміщення технічного поверху, що розташовані за адресою: м. Одеса, пров. Світлий, 14. Загальна площа об'єкта оренди 63,1 кв.м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 413 638,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 1 723, 50 грн, ПДВ — 344,70 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

7. Нежитлові приміщення першого поверху № 134, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Кропивницького, 11-Б. загальна площа об'єкта оренди 106,2 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 922 500,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 6 150,00 грн, ПДВ — 1 230,00 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

8. Ділянка штучного пляжу, розташована між траверсами № 6а та № 6б на території пляжу «Отрада». Загальна площа об'єкта оренди 2000,00 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 970 600,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 12 132,50 грн, ПДВ — 2 426,50 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

Особливі умови використання об'єкту — виключно для надання послуг пляжного сервісу підвищеного комфорту.

9. Нежитлові приміщення другого поверху, що розташовані в двоповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Жуковського, 30. Загальна площа об'єкта оренди 155,8 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 1 347 200,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 6 736,00 грн, ПДВ — 1 347,2 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

10. Ділянка штучного пляжу, розташована між траверсами № 9 та № 10 в районі 13-ї станції Великого Фонтану. Загальна площа об'єкта оренди 1500,00 кв. м.

Вартість об'єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати, становить 738 700,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ — 9 233,75 грн, ПДВ — 1 846,75 грн.

Термін оренди — 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

Особливі умови використання об'єкту — виключно для надання послуг пляжного сервісу підвищеного комфорту.

Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов'язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об'єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету міністрів України від 04.10.1995 р. № 786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету міністрів

України від 27.10.2010 р. № 1010; утримання об'єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об'єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об'єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об'єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов'язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об'єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об'єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою, для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса,

вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п'ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам'ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов'язки, які пов'язані з охороною та використанням пам'ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

Переможець конкурсу зобов'язаний:

- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одесский вестник»);

- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об'єкта;

- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об'єкта;

- сплатити вартість послуг з охорони об'єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);

- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (за необхідності таких витрат);

- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.

Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об'єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.

У випадку невиконання даних зобов'язань настають наслідки, вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов'язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».

Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 13.03.2018 р.

з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

Конкурс буде проведено об 11.00 20.03.2018 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

Для участі в конкурсі претендент подає:

1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).

2. Відомості про учасника конкурсу:

фізична особа-підприємець

- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- довідку з ДФС про відсутність заборгованості;

- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;

- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);

- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.

юридична особа

- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- нотаріально посвідчені копії установчих документів;

- довідку з ДФС про відсутність заборгованості/ неприбутковість організації для громадських організацій;

- баланс підприємства (форма 1);

- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об'єкта;

- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або інформацію у письмовому вигляді про його відсутність.

3. Зобов'язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою).

4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).

Зобов'язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.

Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою «На конкурс по оренді об'єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об'єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)».

Ознайомитися з об'єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.

За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
МИФЫ ОБОРОНЫ ОДЕССЫ: ХОДИЛИ ЛИ РУМЫНСКИЕ СОЛДАТЫ В «ПСИХИЧЕСКУЮ АТАКУ»
В художественном фильме «Поезд в далекий август» есть такой эпизод: румынские солдаты, как на параде идут в атаку сомкнутым строем под барабаны, впереди священник с поднятым крестом. Советский офицер передает команду «в попа не стрелять», гремит залп, катятся барабаны, и обезумевший священник мечется среди трупов румынских солдат.

СЕРГЕЙ ГРИНЕВЕЦКИЙ: «ОДЕССА И ТЕЛЕВИДЕНИЕ – БЛИЗНЕЦЫ-БРАТЬЯ»
Одесское телевидение – само по себе явление неповторимое, как и всё одесское. Это не просто бренд, это целая эпоха, за которой стоят выдающиеся, порой легендарные имена, лица, события. Именно поэтому выход в свет книги Анны Бузиян и Наталии Карай «Идём на телек», безусловно, стал событием в культурной жизни региона.

 
Loading...

Последние мониторинги:
11.12.2018 / Вечерняя Одесса
11.12.2018 / Вечерняя Одесса
11.12.2018 / Вечерняя Одесса
11.12.2018 / Вечерняя Одесса
11.12.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.768