ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Пресс-конференция на тему: «Систематическое беззаконие и произвол в пгт Новые Беляры»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
В граніті, бронзі, у серцях
17.02.2018 / Газета: Одесские известия / № 14(5038) / Тираж: 18937

Так називалася хвилююча зуст­річ ветеранів-афганців з учнями Міжлиманської школи та депутатами Августівської сільської ради Олегом Дубиною та Оксаною Дубиною.

Вона пройшла в бібліотеці села Ла­тівка. Спочатку завбібліотекою Наталя Карташова розповіла дітям про країну, яка завдала нам стільки болю, горя і смутку. Цікавими і повчальними були спогади про честь і гідність людей, які не зрадили військові присязі та були готові в будь-яку мить віддати найдорожче – життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок.

Ветерани говорили про те, як проходила їх служба, коли і де закінчилась для них війна. Цікавості учнів не було кінця. Вони оглянули світлини, які принесли афганці, затамувавши подих, слухали коментарі до них.

А потім восьмикласниця Надя Сото­валова розчулила віршами усіх присутніх. Дуже боляче було дивитись на мужніх воїнів, які крадькома витирали гарячу солдатську сльозу.

Учні висловили свою вдячність ветеранам и подарували квіти полковнику у відставці Миколі Халеєву, старшим прапорщикам В’ячеславові Грекову, Олексієві Дергуну. Депутати сільради привітали воїнів-афганців подарунками та побажали усім здоров’я, щастя, миру, злагоди та добробуту у великому домі, що зветься Україна.

Найвищою нагородою для тих, хто вцілів у боях, є життя, а для загиблих – наша пам’ять. Тож схилимо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. А тим хто вижив – наш низький уклін.

Микола САМОЙЛЕНКО,

Голова Біляївської районної спілки ветеранів, інвалідів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. ВЫПУСК №3. 05.06.2018
Ситуация и события последней недели в странах Причерноморья

«Новая одесская проза» на фестивале «Зелёная волна»
В рамках международного книжного фестиваля «Зелёная волна» проходят творческие встречи с одесскими писателями. 14 июня состоялась очередная встреча читателей сразу с семерыми одесскими авторами в лектории одного из городских хабов, который уже стал «литературной площадкой» для проведения проекта «Урбанизм и мифотворчество в современной украинской литературе» в рамках одной из программ книжного фестиваля «Страницы литературы». Главными участниками проекта стали писатель Анна Костенко и вице-президент Всемирного Клуба Одесситов Евгений Голубовский, которые вели искусствоведческий диалог.

 
Loading...

Последние мониторинги:
22.06.2018 / Порто-франко
22.06.2018 / Порто-франко
22.06.2018 / Порто-франко
22.06.2018 / Порто-франко
22.06.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 8.081