ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




АРМАТУРА ЯК АРГУМЕНТ
01.03.2018 / Газета: Чорноморські новини / № 20(21930) / Тираж: 8525

О сьомій ранку 23 лютого в одеський санаторій «Лермонтовський» увірвалися люди з арматурою, захопили адміністративну будівлю і не пускали працівників на роботу.

«Гостями» лікувально-оздоровчого закладу, в якому нині перебуває майже 150 пацієнтів (вони переважно проходять реабілітацію після інсультів та інфарктів), виявилися десь сім десятків співробітників приватної охоронної фірми, вкотре найнятих для вирішення конфлікту, що не вщухає кілька років поспіль.

Нагадаємо, що на право володіння цим об’єктом претендують як ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський» від «Укрпроф-оздоровниці», так і ДП «Санаторій «Лермонтовський» від Міністерства юстиції.

У Мін’юсті неодноразово заявляли, що рішення про переведення санаторію на баланс цього відомства — «спроба повернути санаторій у державну власність». А представники ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський», у свою чергу, називають усі спроби Мін’юсту отримати майно оздоровниці протиправними, «рейдерськими атаками». Одну з яких і пережили вранці 23 лютого.

Починаючи з 2015 року відбулося кілька судових засідань різних рівнів щодо правової приналежності «Лермонтовського», однак крапку у тяганині й досі не поставлено. Сутички, не лише словесні, тривають.

На місце події прибуло керівництво ГУНП в Одеській області і наряди поліції. У конфлікт сторін правоохоронці не втручалася, але й кровопролиття не допустили.

Після майже шестигодинного протистояння (до воріт вийшли всі — від вахтерів до медичного персоналу) захисникам санаторію «Лермонтовський» криками і галасом вдалося виштурхати представників Мін’юсту разом із «помічниками», озброєними арматурою.

Ранкові події в «Лермонтовському» поліція розглядає як «самоправство». Факт конфлікту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України, Про це місцевим ЗМІ згодом повідомили у Приморському відділі поліції Одеси.

Що цікаво: на конфлікт, принаймні публічно, через офіційні сайти, наразі ніяк не відреагували ні «Укрпрофоздоровниця», ні Мін’юст.

Автор: Яна СТАСІНА

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013