ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Презентация отчета о деятельности Украинской ассоциации транспортной логистики «Южная Пальмира»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Хоч дещицю – в рахунок неоплатного боргу
14.04.2018 / Газета: Одесские известия / № 29(5053) / Тираж: 18937

пряма мова

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський

– Одеська область – єдина в Україні, що передбачає у своєму місцевому бюджеті на кожен рік додаткові кошти для ветеранів – учасників Другої світової, воїнів-афганців і тих бійців, що повернулися з Зони АТО. Безумовно, того що ми робимо зараз – недостатньо. Але ми, принаймні, намагаємося вибудувати правильну систему підтримки цих людей, систему, котра буде діяти, незалежно від того, хто опиниться при кермі області, ефективно працюватиме на поліпшення соціальних стандартів для таких ветеранів. Тут ми спиратимемося і на досвід реабілітації наших афганців – аби розробити програму, котра дозволить правильно адаптувати наших молодих бійців до мирного життя. Зараз ми працюємо над створенням реабілітаційного центру з підтримки ветеранів війни. Він має запрацювати на базі Одеського шпиталю. Безпосередньо цим питанням займається департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Обласна рада, у разі необхідності, готова і тут надавати свою підтримку.

Моя особиста думка – ми всі у неоплатному боргу перед людьми, які стали на захист нашої Батьківщини. В тім числі – і перед тими молодими хлопцями, які воювали на Сході нашої країни. Саме вони не пустили до нас лихо – ціною власних життів, власного здоров’я. І ми зобов’язані докласти максимум зусиль, аби забезпечити комфортне життя тим, хто повернувся, їхнім сім’ям, а також близьким тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Явная и скрытая угроза Приднестровья
Сегодня необходимы не только осознание угроз и рисков, которые несет в себе неурегулированный приднестровский конфликт, но и четкое государственное видение путей его решения, а также последовательное отстаивание их на международной арене, координация усилий дипломатии Украины и Молдовы.

Одесский Оперный представит оперу Пуччини «Богема» под управлением киевского дирижёра
21 апреля в Одесском академическом театре оперы и балета пройдёт спектакль, который уже давно и прочно закрепился в репертуаре прославленного театра. Одна из оперных классических вершин, этакий музыкальный Эверест — опера Джакомо Пуччини «Богема» — вновь соберёт поклонников удивительно сложной, но, в то же время, исключительно красивой, грациозной, непредсказуемой, как погода у океана или в горах, музыки великого итальянского композитора.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко
20.04.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.647