ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Хоч дещицю – в рахунок неоплатного боргу
14.04.2018 / Газета: Одесские известия / № 29(5053) / Тираж: 18937

пряма мова

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський

– Одеська область – єдина в Україні, що передбачає у своєму місцевому бюджеті на кожен рік додаткові кошти для ветеранів – учасників Другої світової, воїнів-афганців і тих бійців, що повернулися з Зони АТО. Безумовно, того що ми робимо зараз – недостатньо. Але ми, принаймні, намагаємося вибудувати правильну систему підтримки цих людей, систему, котра буде діяти, незалежно від того, хто опиниться при кермі області, ефективно працюватиме на поліпшення соціальних стандартів для таких ветеранів. Тут ми спиратимемося і на досвід реабілітації наших афганців – аби розробити програму, котра дозволить правильно адаптувати наших молодих бійців до мирного життя. Зараз ми працюємо над створенням реабілітаційного центру з підтримки ветеранів війни. Він має запрацювати на базі Одеського шпиталю. Безпосередньо цим питанням займається департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Обласна рада, у разі необхідності, готова і тут надавати свою підтримку.

Моя особиста думка – ми всі у неоплатному боргу перед людьми, які стали на захист нашої Батьківщини. В тім числі – і перед тими молодими хлопцями, які воювали на Сході нашої країни. Саме вони не пустили до нас лихо – ціною власних життів, власного здоров’я. І ми зобов’язані докласти максимум зусиль, аби забезпечити комфортне життя тим, хто повернувся, їхнім сім’ям, а також близьким тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Презентован новый номер газеты «Всемирные Одесские Новости»
Устные чтения авторов, героев и читателей публикаций газеты «Всемирные Одесские Новости», конечно, же не могли уместиться в заявленный часовой регламент, который, понятное дело, был нарушен. Презентация осеннего Третьего номера вновь, пожалуй, к радости всех присутствующих, напомнила о многоголосии и разноплановости одесситов, призванных ещё 28 лет назад, в час создания Всемирного Клуба Одесситов его президентом Михаилом Жванецким, объединятся. И лозунг-призыв «Одесситы всех стран, соединяйтесь!» сработал и нашёл как нельзя лучшее подкрепление на страницах газеты.

 
Loading...

Последние мониторинги:
23.10.2018 / Вечерняя Одесса
23.10.2018 / Вечерняя Одесса
23.10.2018 / Вечерняя Одесса
23.10.2018 / Вечерняя Одесса
23.10.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 8.064