ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Одесса: религия и политика
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Хоч дещицю – в рахунок неоплатного боргу
14.04.2018 / Газета: Одесские известия / № 29(5053) / Тираж: 18937

пряма мова

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський

– Одеська область – єдина в Україні, що передбачає у своєму місцевому бюджеті на кожен рік додаткові кошти для ветеранів – учасників Другої світової, воїнів-афганців і тих бійців, що повернулися з Зони АТО. Безумовно, того що ми робимо зараз – недостатньо. Але ми, принаймні, намагаємося вибудувати правильну систему підтримки цих людей, систему, котра буде діяти, незалежно від того, хто опиниться при кермі області, ефективно працюватиме на поліпшення соціальних стандартів для таких ветеранів. Тут ми спиратимемося і на досвід реабілітації наших афганців – аби розробити програму, котра дозволить правильно адаптувати наших молодих бійців до мирного життя. Зараз ми працюємо над створенням реабілітаційного центру з підтримки ветеранів війни. Він має запрацювати на базі Одеського шпиталю. Безпосередньо цим питанням займається департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Обласна рада, у разі необхідності, готова і тут надавати свою підтримку.

Моя особиста думка – ми всі у неоплатному боргу перед людьми, які стали на захист нашої Батьківщини. В тім числі – і перед тими молодими хлопцями, які воювали на Сході нашої країни. Саме вони не пустили до нас лихо – ціною власних життів, власного здоров’я. І ми зобов’язані докласти максимум зусиль, аби забезпечити комфортне життя тим, хто повернувся, їхнім сім’ям, а також близьким тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. ВЫПУСК №5 19.07.2018
Итоги брюссельского саммита НАТО: в Румынии будет размещен оперативный командный центр НАТО, а Турции «поняли и простили» покупку российских комплексов С-400. Двери НАТО для Украины и Грузии не закрыты, но и настежь их отворять пока не спешат.

Украина — Грузия: глубокое развитие культурного сотрудничества
Одесскую национальную научную библиотеку с рабочим визитом посетили грузинские коллеги. Итогом встречи стало подписание Меморандума о сотрудничестве между Национальной парламентской библиотекой Грузии и Одесской национальной научной библиотекой.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Порто-франко
20.07.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 5.982